Uzaktaki sevgiliye hediye çok sorulmuş bir sorudur ancak yardımcı ve yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum :)

Benim fikirlerimi yazacağım önce arkadaşlar

1) Kokumun olduğu bir şal veya t-short

2) Aşk şarkılarından oluşan bir cd ve bir video onu ne kadar sevdiğimi anlatan

3) Bir mektup

4) Onun isminin veya baş harfinin bulunduğu bir yüzük yaptırıp onu sürekli takmak ve resmini göndermek ama bu onu o gün sevgililer gününde öğrenecek ... Ben de fikirler bu kadar siz de yardımcı olun. Erkekler sizce bunu beğenir mi size yapılsa tepkiniz ne olurdu? Bekliyoruuum.

Güncellemeler:
Bir de ev adresini filan bilmiyorum nasıl isteyebilirim ?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Kendin

2|0
    0|0
    • Mayıs gibi gidebilirsem gidicem ama şimdi mümkün değil :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• yuzuk hos olurdu gibime geliyor bende yaptirabilirm nerde nasil yapiliyor o yuzukler gumusmu

0|0
    0|0
    • Evet gümüş düşünüyorum işim şeklinde görmüştüm ama isim yerine baş harf daha iyi olur herhalde dimi? Kendi kendime gelin güvey olmayayım yani sor gümüşçülere yaparlar mutlaka.

• Evet :)

• bizde oyle :) yasiniz kac

Kızlar Ne Diyor 2

• erkekler begenirmi bilmem ama bana sade 1 numarada yazdigin hediye gelse bile yeterliydi, cok mutlu olurdum :)

1|0
    0|0
    • Ben de çok mutlu olurdum hani hiç görmedik yüz yüze birbirimizi ama çok iyi anlaşıyoruz bence çok anlamlı olacak o :)

• canım 14 Şubat için bence mektup güzel olur. erkekler onları okumayı sever. ya da kalp bir kutuya küçük kağıtlara notlarda yazabilirsin :)

1|0
    0|0
    • Mutlaka olucak bunlar da o kutuda ama çocukça mı bulur bilmiyorum ki

• bence çocukça değil ama kendin bilirsin :)

• Tamam sağol canım :)

Yükleniyor...