Bu resimde anlatılmak istenen nedir ?

Bir yandan materyalistler , bir yandan da dokmatikler ve bir bebek ? link

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• din ırk görüşler ayrımcılıklar frklılıklar biz hepimiz tamamen masum dogarız bnlar sonrdan olur insanlaarın sucu bunlar

0|0
    1|1
    • evet , aslından tamamen tertemiziz. özümüze dönmemiz gerek

• yıllardır bizlere aşılananlar cok zor değilmi ?

• zor değil aslından , insanlara kaybetmeyi öğretirsek dibe vuracaklardır. böylelikle her türlü teokratik , ideoloji, bilgi , felsefe, siyasi ve dinden de vazgeçmiş olacaklardır.

Kızlar Ne Diyor 6

• Hepsi illu, farketmedinmi burada anşatılan bana göre küçük bebeği bile kendi işsizliklerini alet etmeye calısmaları .d

bence bir Müslüman böyle yorumlamalı :)

1|0
    0|0
    • iyide müslümanda dogmatiktir ve sağ taraftadır

• Anlamadım, belkide öyle. ama işte her göz farklı görür, her ağız da farklı yorumlar

• Yasam ile ilgili hersey var

0|0
    0|0
  • bunu yorumlaya bilmek için sürrealizmden anlamak gerekir. burada ki yorumlar sana fayda sağlamaz. herkez boş konuşuyo zaten .

0|0
    0|0
  • piramit içinde tek göz gördüm şu meşhur illmünatiden var içinde diğerleri de illa bir anlam taşıyodur da ben anlamam

0|1
    0|0
  • dokmatik yeni mi çıktı, omomatik gibi bir şey mi :p

0|0
    0|0
  • Frida Kahlo'nun eserleri bana hep karmaşık gelmiştir. Sanırım bu fotoğrafta her kim olursa olsun herkes aynıdır gibi bir mesaj veriliyor. Çünkü ortada Güneş var, doğumun simgesi; biraz altında mitoz ve mayoz bölünme ve sonra ana rahmindeki bebeğin kundağa gelişi... Sonra da etrafta çeşit çeşit insanlar. Yani herkes aynı şekilde dünyaya geliyor gibi bir mesaj sanırım. Sonuç olarak herkes insan, bu şekilde düşünülmeli; inançlar ve görüşler arka plandadır. Tabii bu yorum genişletilebilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bizi Kendi Halimize Bırakın Diyorlar.

0|0
    0|0
  • Çeşit çeşit insan var, yeni doğan bebekler nerde doğduysa bebeği de kendilerine benzetiyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...