Yan flüt bilen arkadaşlar bir bakar mısınız?

Yan flüt çalmak zor mu?

Birde çok pahalı fiyatları en ucuzu ve kaliteli sizce hangisi

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• amatör olarak calmak bile zordur ama calısıp istersen kolay ama sen yok arkadasım ben amatör falan olamam carmen fantasy falan calıcam diyosan calıssanda zor...Ama olmucak bişey değil.. ayrıca flütte önemli olan ton ise güzel tonu yakalaman zaman alır... (ben carmen calmak istiyom) link birde galwaydan dinlemeni öneririm şiddetle

0|0
    0|0
    • ben türkçe şarkıları çalcak kadar bilsem yeterli ama sanırım tek öğrenemem bunu dimi ücretleride pahalı derslern yan flütlerde pahalı sz nasıl ögrendınz

• Bende çalmayı bilmiyorum kuzenim çalardı . Aslında bir ara bende heveslenmiştim ama sonra hevesim geçti öğrenmedim

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

• Merhaba, 24 yaşındayım 14 yaşımdan beri ilgileniyorum. İlk etapta 300-400 liralık çin mal bir flüt ile başlayabilrsin. 1 sene kendini geliştirdikten sonra yamaha flütlere geçmelisin. Çünkü o ses sana yetersiz kalacak, helena mia, conductor veya suzuki deneyebilirsin ilk etapta.

Kendimden örnek vermem gerekirse ilk başta conductor flütüm vardı, 1 yıl sonra yamaha 211 e geçtim, şu an yamaha 611 kullanıyorum, 5 model değiştirdim seviyemi üstlere çıkardığım için.

0|0
    0|0
  • Dudak yapın önemli diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • bence zor degil ve ucuz diye biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...