Hangi şehir/ülkede yaşamak isterdiniz?

İmkanınız olsa hangi şehir/ülkede yaşamak isterdiniz? nedenleriyle beraber :)

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• keşke gerçek olsaydı..

link

0|0
    0|0
  • 7 ülke gezdim hiçbirisi de Türkiye gibi değil. Türkiye dışında yaşayamam. istanbulda yaşıyorum ama burda da yaşanmıyor ki. şu okul bir bitsin kütahyama dönücem :D

0|0
    0|0
  • bodrum da

0|0
    0|0
  • istanbul güzel. karı-kız konsantrasyonu fena değil<3 yakışıklı erkeklerde var<3

zavallı ünlüleri hep istinye park (masa ve bej'de), nişantaşı'nda (city's ve reasürans'da) basabiliyorum <3 ünlülerin yaşam alanı çoğaltılmalı <3

0|0
    0|0
  • Türkiyede yaşayacağım hep. Sadece eğitim için kısa bir süreliğine birkaç yere gideceğim. Ama ileriye dönük tek amacım ülkeme hizmet etmek.

0|0
    0|0
  • norveç nedensiz...

0|1
    0|0
  • mıllet baska ulkeye hasret ben kendı ulkeme turkıye gıbı memleket yok gencler degerını bılın

1|0
    0|0
  • Parisde yaşamak istersim o fransız aksanı hep çekmiştir beni

0|0
    0|0
  • Turan da..

0|0
    0|0
  • 1400-1500 arası yıllarda türkiyede :)) şimdiki abd gibi süpergüç güzel olurdu...

0|0
    0|0
  • Türkiye de memnunum.

0|0
    0|0
  • Avustralya Sidney

0|0
    0|0
  • yeni zelanda da yaşamak isterdim...dünyadan başka bir yerde duruyor adeta yalnız başına..:)

0|0
    0|0
  • Amerika Birleşik Devletleri- Hawaii adaları nedeni ada insanıyım ben oradaki hayat güzel

0|0
    0|0
  • Yaşadığım ülkeden memnunum İzmir- İstanbul kararsız kaldım.

0|0
    0|0
  • Prag

0|0
    0|0
  • istanbul..herşeyi ile yeter.

0|0
    0|0
  • amsterdam yada pattaya adası

0|0
    0|0
  • çıplaklar kampında yaşamak isterdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Türkiye içi: Kuşadası

Kuşadası ufak ve çok sıcakkanlı bir yer. Yeşilliğin ve mavinin birleştiği bir yer. Tropikal bir havası var. Yazın bol turistin olduğu kışın ise yerlilerin olduğu her zaman hayat olduğu bir yer.

Türkiye dışı: Amerika

Amerika okuduğum kitaplardan olsun izlediğim yabancı dizilerden olsun her zaman çok merak ettiğim ve yaşamak istediğim bir yer. Tehlikeli olduğu bir gerçek ama insanın toplum tarafından yargılanmadan istediği gibi yaşayabileceği bir yerde.

0|0
    0|0
  • Amerika da yaşamayı düşünebilirdim ama ülkemden ve yaşadığım şehirden gayet memnunum.

0|0
    0|0
  • Amerika.

0|1
    0|0
  • Çek Cumhuriyeti-Prag'ta yaşamak isterdim valla..Romantizm kokuyor çok <3

0|0
    0|0
  • yunanıstan.o ulkeye bır sempatımvar ama bende cozemedım

0|0
    0|0
  • denizi olan patırtısız bir şehir isterdim

0|0
    0|0
  • İngiltere.

0|0
    0|0
  • Kimsenin olmadığı bir yer iyi olurdu bak.

0|0
    0|0
  • Turkiye Istanbul olabilir ama bilemiyorum yinede şu anki halimden memnunum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...