Siyasetle ne kadar samimisiniz?

gündemi ne kadar takip ediyorsunuz? siyasetten ne kadar anlıyorsunuz? siyaseti takip edince gerilmiyor musunuz? haberleri ne kadar sıklıkla takip ediyorsunuz? gazete okur musunuz?

0|0
518

En İyi Erkek Görüşü

• Takip ederim sağ görüşlü ve muhafazakar birisi olarak, arada sırada sözcü, cumhuriyet, taraf, radikal ve milliyete bakarım. Yeri gelirim en sert partimi eleştiririm. Sosyal demokratlara bakıyorum binde bir oranında kendi partilerini eleştiriyorlar bu hali ile bu sol a nasıl oy veriyorlar anlamıyorum takım tutar gibi parti tutuyorlar. Sanki parti değiştirmek suç imiş gibi birde bizleri suçlarlar. Kafa yapısına bakın çoğunluğun ceketi koysa yine cehapeye oy veririm diyor kafa yapasına bakın. Ben böyle birşeyi kesinlikle partim içim diyemem, Adaya bakarım duruma bakarım ona göre.

1|0
    0|0
    • en uygun kimse o desteklenir kişiye göre. bağnazlık derecesinde bir şeyi desteklemeyi de yermeyi de doğru bulmuorum sizin gibi

• Haklısın kardeş çok şükür bağnaz değilim. Olanların hali ortada hem muhalefet hep yenilgi.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Her gün takip ediyorum.

Mümkün oldukça olayları idrak yeteneğine sahibim. At gözlükleri ile bakmıyorum.

Haberleri, kahvaltı sırası ya da sonrası, akşam yemeklerinde mutlaka takip ederim.

Gazeteyi son günlerde sık okumasam da, internetten mutlaka takip ederim.

1|0
    0|0
    • çok iyi :) öyle olmk lazım ama bn braz dha uzak durmayı terch edyorum. hem ilgmi çekmiyor (aslında anlarım ney nedir ne değildir) hem de sinrlerm bozuluyor takp ettkçe :)

• Benim de öyle. Zira bir yığın beyinsiz sözde bizi yönetiyor !

• Sıkı takip ederim ama artık bu ülkede siyasetten anlayan siyasetçi olmadığı için takip etmiyorum ama bu şu anlama gelmesin ne halt edip ne halt etmediklerinede kayıtsız kalmıyorum ve anladımki George Orwell Hayvanlar Çiftliği kitabı ile yıllar önce bizi yazmış.Sonuçta koyunların sayısı azalmadıkça ve üstekilerin her yaptığını onaylamaktan vaz geçenlerin sayısı artmadıkça işimiz zor bizim ülkede yanlışa yanlıştır bunu yapan babam bile olsa diyen bir toplum olmadıkça bu siyaslerden başkası başımıza gelmez.

1|1
    0|0
    • bn çok sinrlernyorm izleynce falan ya haberleri.. hiç bakasım gelmiyo. dışta kalmak dha raht sanki :)

• Okuduğum bölüm desem.

1|0
    0|1
  • nolcak bu memleketin hali :(

1|1
    0|1
  • Hiç

1|0
    0|0
  • ilgilenmem ben

1|0
    0|0
  • meraba meraba o kadar

1|0
    0|0
  • ilgiliyim siyasetten çok ülke sorunları ile yakından ilgiliyim..

1|0
    0|0
  • Ya gerçeği söylemek gerekirse hayata karşı bir bıkkınlık var hiçbiri ile ilgilenmiyorum...

Gazete okurum.

1|0
    0|0
  • Siyaset muhabbetine herkesle girilmez.

1|1
    0|0
  • gündemi sıkı takip ederim gazete int sayfaları vs

1|0
    0|0
  • 24 saat takip ederim bu ülkeye vergi veriyorsam herşeyini takip ederim ederim arkadaş paralar nereye gidiyor...

1|0
    0|0
    • güzl düşünce aslnda ama bn çk sinr oluyorum takp ettkçe

• orası öyle.. yok bilirim ne oluyo ne bitiyor ama öyle "bilmedğm bşe yok" dyecek kadr da blgli değilim :)

• Yakından takip ediyorum etmek de zorundayım işimin bir parçası.. bir yerden sonra ilgiye dönüşüyor artık..:)

1|0
    0|0
  • Umurumda bile degil :P

1|0
    0|0
  • arada bakıyorum kendi capımda işte benimkisi

1|0
    0|0
  • siyaset haberlerınden nefret ederım

1|0
    0|0
  • Siyaseti Sevmiyorum Siyaset Yapacak Adamların Hepsi Sahtekar Olmak Zorunda..

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• cevaplara baktım geldim cevap yazıyım diye.. bahsettiğiniz siyasetten hiç anlamam :)

2|0
    0|0
    • hahhaah :))) bn de bir ara anlamazdm hç de çevremdekler çok anlaynca insan bişyler kapıp araştrp knedence bir görş eldeedyo. düşün ki önceden partilern farkını blmezdim :)

• anlaman gerekmiyor zaten.

• Kendi çapımda bakıyorum işte.

1|0
    0|0
  • Umrumda degil.

1|0
    0|0
  • Siyasetten pek anlamıyorum, yani hoşuma gitmediği için ilgilenmiyorum. Zaten siyasetçilerin bile siyasetten bir şey anladığını sanmıyorum. Her gün gazete okuyup haberleri ve gündemi takip ediyorum.

0|0
    0|0
  • Güncel konuları takıp edıyorum fakat herkesle sıyaset konusmam. Herseye kapıtalızm yüzünden ıste dıyen bır arkadas grubum mevcut, sagolsunlar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...