Fetih 1453 izleyen var mı? Film hakkındaki yorumlarınız neler?

yeni vizyona giren 'fetih 1453' filmini izleyen var mı?

Film hakkındaki yorumlarınız neler?

0|1
22|25

En İyi Erkek Görüşü

• izledim çok başarılı bir film olmuş ama eksi tarafları da vardı..

mesela ulubatlı fatihten daha çok ön plandaydı..

gerçekte dinine çok bağlı olan ulubatlı gayrı meşru çocuk yapıyor..

bizans imparatorunun hamam sahnesi, iki çıplak kadın koymuşlar zoraki öpüşüyorlar.. çok gereksiz bir sahneydi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• beklediğim kadar güzel değil fragman yanıltıcı.Sultan Mehmet Hanı çok küçük düşürmüşler.Ulubatlı üzerine yapılmış gibi film.

0|0
    0|0
  • 2000li yıllardan esintili bir kral karısı ve asıl kadın karakter

rambo ulubatlı

cennetin krallığı filiminden kuşatma sahneleri

zamanına uymayan detay parçalar

ama herşeye rağmen efekt olarak üzerine en çok uğraşılmış türk filmi.

0|0
    0|0
  • Tarih aramıyosan gidebilirsin...

Tarih namına hiç birşey yok çok eksik yani koskoca fetihte bi mehteran sesi bile duyamadım kendini görmeyi bi tarafa bırak

0|0
    0|0
  • her hapishane sahnesi olan holywood filminde mutlaka tecavüz sahnesi vardır.yeşilçam eğer bir şey olmak istiyorsa amerikan film endüsrisinden örnek almalı her osmanlı tarih filmine bastonla gezen haremağası olmalıdır.her padişahın haremağası 4 yaşında köyünden kaçırılıp hadım edilmiş horman eksikliğinden kemik gelişimini tamamlayamamış bir sakat.internetten çocuk p*rnosu indirmak suç olduğu bir zamanda çocukları hadım ettiren osmanlı padişahını övmek suç olmaması ayrıca enteresan

0|0
    0|0
  • Beğendim izlemeye değer git izle derim

0|0
    0|0
  • beğendim bizim için iyi bir başlangıç bence arkası gelecektir

0|0
    0|0
  • izledim ve bunu izlemeden önce ilk buradaki sorumdu bu herkeze sormadan gitmeyi düşünmemiştim ve olan oldu sonunda gittim en iyisi değil ama en iyisi yapılana dek şimdilik türk filmlerinde en iyisi denilebilir bilmem anlatabildimmi yani oturup izlediğinde yabancı filmler gene ilk sırada yer alır efekt görsellik ve düzen bakımından

0|0
    0|0
  • izlemedim de herkez beğenmiş

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar Türklerin yaptığı en güzel film diyebilirim.İzlemeye değer.

0|0
    0|0
  • ben beğendim.

0|0
    0|0
  • Türk tarihinin değil dünya tarihinin en pahalı filmi.. Bu kadar kadar paraya anca bu kadar kötü film olurdu... Çok görüntü hatası var

0|0
    0|0
  • bence takdir edilmesi gereken bir film olmuş. bazı arkadaslar eksik yönleri var falan demişler. ya o kadar oscar alan yüzüklerin efendisi serisinde bile bir sürü hata vardı. bana göre son yılların en iyi filmi fetih 1453

0|0
    0|0
  • Çizgi film sevmiyimm

0|0
    0|0
  • izledim grafik ler felan olmamıs ama genede izlenmesi gereken bir film diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • baya para harcamışlar o kesin..bence çok güzel bir film kesin git vizyondan kalkmadan

0|0
    0|0
  • kötü..

0|0
    0|0
  • acayip ucuza kaçılmış . güzelim konuyu arıya vermişler

0|0
    0|0
  • kişisel fikrim filmin ilk yarısı hiç hoşuma gitmedi. Fakat ikinci yarısında biraz hareket var.

0|0
    0|0
  • ızledım en guzel turk fılmı

0|0
    0|0
  • görsel olarak çok hoş olmuş..ben begendim.

0|0
    0|0
  • görsellik olarak iyi ama senaryosu bence eksik ..Mehteran sesi hiç Duymadım :S

0|0
    0|0
  • İzlemedim ama güzel diyorlar.

0|0
    0|0
  • senaryosu çok kopuk.. bi ordan bi burdan..ayrıca film mi tarihi belgesel mi belli değil

0|0
    0|0
  • birlikte gidelimmi ne dersin :)))sıkıcı bir gün eksın olsun

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 22

• hala gidemedim yaaa:(

1|0
    0|0
  • Tarihte bildigimiz hersey doğru değil sonuçta . Fetih 1453 ulubatli Hasan'i daha çok one çıkarmışlar ama çok iyi filmdi. Bence desteklenmesi gereken bir film en azından öyle ya da böyle millet tarihini öğrensin azda olsa .okumaya useniyoruz bare izlemeye çekinmeyelim. Umarım başka padişahları anlatan filmlerde çekerler savaş olsun icinde Muhteşem yüzyıl gibi saçma seyler değil bundan kastında

0|0
    0|0
  • uyudumm tam izleyemedim sıkıcı

0|0
    0|0
  • bazı hataları olsa da güzeldi. sonuçta ilk defa böyle bir film yapıyoruz ve bu yüzden desteklenmeli diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • canım 1 ay önce gösterime giren film yeni olmaz,film vizyonda 4 hafta verilir sonra sadece vizyondakiler kategorisinde olur.

0|0
    0|0
  • Filmin tarihsel boyutunda hataların fazla olduğunu söyleyebilirim. Ama tarihimiz hakkında ince bilgisi olmayan kişiler bunun farkına varmadan filmden beğeniyle ayrılabilirler. Benim beğenmediğim tek yönü buydu. Onun haricinde efektler gibi diğer boyutu çok güzeldi, ekibi tebrik etmek gerekir.

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
  • böyle bir konu için 3saat az gelir ama yapılabilecek en iyi yapıt olmuş 1453 için bence

0|0
    0|0
  • Çok hoştu tabi yabancı filmlerden çalıntılar vardı eksik yönleride fazlaydı ama türklerin en iyi filmi diyebilirm hatta bazı yerlerde gözlerim doldu.

0|0
    0|0
  • Cok güzel bi film cok sevdim ben hele ulubatlı hasana bayıldııımm :) Ama sonu sacma bittii.

0|0
    0|0
  • ben beğendim

0|0
    0|0
  • hasanda hasandı valla... o neydi öyle... erkek üstü bişeydi valla

0|0
    0|0
  • Filmden dönüyorum. Film türklerin yaptığı en iyi filmler arasında diyebilirim. Son derece duygulandım. Görsellik 10 numara. Ve Türkleri bu şekilde tarihte görmek harika bir duygu

0|0
    0|0
    • dostum ilk defamı fil izliyorsun görsellik sıfır çok hata var

• İzlemedim

0|0
    0|0
  • sevmiyorum bu tarz filmleri işim olmaz.

0|0
    0|0
  • Hayalet Sürücüye yazık oldu ya varsa ona git niko baba:-(

0|0
    0|0
  • Hayir henuz izlemedim. Avrupa sinemalarina geldiginde gitmeyi dusunuyorum..

0|0
    0|0
  • ızledım montajını begenmedım bırtek

0|0
    0|0
  • İzleyemedim daha.

0|0
    0|0
  • çok etkilendim.çıktıktan sonra dünya farklı geldi başka bi boyuttayım sanki. sanki savaşta bende vardım ve çıkınca garip geldi insanlar nasıl bu kadar rahatlar diye düşündüm:Dsevdim ben..çok emek harcanmış

0|0
    0|0
  • izlemedim izlemicem de.

0|0
    0|0
  • Hala gidicem güya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...