İlginç Türk huylarından hangisi daha bir ilginç?

İlginç Türk huylarından hangisi daha bir ilginç?

• Bulmacayı başkasına sora sora çözdükten sonra bitirdim diye sevinmek...
    30% (3)33% (3)32% (6)Oy Ver
  • Nezle olunca tuvalet kağıtlarını kullanmak...
    10% (1)11% (1)11% (2)Oy Ver
  • Konuşma yeteneği olan hayvana ilk önce küfür ardından en büyük ...(tuttuğu takımın adı) tarzında cümleler öğretmek...
    20% (2)22% (2)21% (4)Oy Ver
  • Yoğurt kabı, yağ tenekesi ve benzeri ürünleri saksı niyetine kullanmak...
    20% (2)22% (2)21% (4)Oy Ver
  • Elektronik eşyaların üzerindeki şeffaf bantı çıkarmadan kullanmak...
    20% (2)12% (1)15% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• dunyada en cekici erkek olduklarini sanmalari

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kim o ? Sorusuna benim cevabini vermesi ve karsi taraftaki ses analizinden sonra Ah osman ! Ben geldim desene. Diye karsilamasi.

1|0
    0|0
  • Konuşma yeteneği olan hayvana ilk önce küfür ardından en büyük takım? Bunu hayvana değil de yabancı birilerine ya da yabancı kızlara da yapan deseydin daha uygun olurdu. Çocuğu konuşmaya başlayınca "amcaya pe*evenk de" diyen adamdan ne hayır gelir ki?

Elektronik eşyaların jelatinini çıkarmadan kullanmak yerine tv dvd vs kumandasını jelatinleyerek kullanmak deseydin daha yerinde olurdu :)) Bende hatalı şıkları düzeltme memuru oldum ha :))

0|0
    0|2
  • Bir Türk döner ekmeğin son dilim ile ayranın son fırtını aynı ayna bitiriyor :))

2|0
    0|0
  • bence d şıkkı

0|0
    0|0
  • hiç mi kalmadı? bir tane bile mi?

0|0
    0|0
  • Tuvalet duvarını telefon rehberi ya da şiir defteri zannederiz

0|0
    0|0
  • Bir kişiye adres sorunca yanında ki 50 kişinin adresi göstermek için lafa atlaması

0|0
    0|0
  • tuvalet kagıdı ama burun acıtmıyor.

0|0
    0|0
  • boş kola şişesini su şişesi olarak kullanmak olabilir

0|0
    0|0
  • Nezle olunca tuvalet kağıtlarını kullanmak...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bulmacayı başkasına sora sora çözdükten sonra bitirdim diye sevinmek...(Resmen APTALLIK)

Nezle olunca tuvalet kağıtlarını kullanmak...(Burnunun tahriş olmasının birinci sebebi)

Konuşma yeteneği olan hayvana ilk önce küfür ardından en büyük ...(tuttuğu takımın adı) tarzında cümleler öğretmek...(Küfür olmazsa olmazımız zaten nedense)

Yoğurt kabı, yağ tenekesi ve benzeri ürünleri saksı niyetine kullanmak...(İyi yine bunlar iyimsermiş saksı niyetine kullanmışlar ya o yoğurt kabının içinden başka şeyler çıksaydı sinir oluyorum bunlara çünkü)

Elektronik eşyaların üzerindeki şeffaf bantı çıkarmadan kullanmak...(Ondan sonra sıcaktan o şeffaf bant eriyip yapışıyor bu sefer de yapışkanı çıkarmak için uğraşıyorlar)

E şıkkı sinir bozucu geldi !

0|0
    3|2
  • Her haltı yaptıktan sonra kendini gizleyip

Aynısını baskası yapınca onu ayıpların adını çıkarmak bizim topulma aittir..

1|0
    0|0
  • Gazeteyi çok amaçlı kullanışımız :D süper cam siliyor :D:D

1|0
    0|0
  • Elektronik eşyaların üzerindeki şeffaf bantı çıkarmadan kullanmak...

0|0
    0|0
  • Yoğurt kabı, yağ tenekesi ve benzeri ürünleri saksı niyetine kullanmak...

0|0
    0|0
  • a şıkkı ahaha :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...