Fethullah Gülen Hocaefendi karanlıkları aydınlatan bir güneşi mi?

Sen gönüller sultanı sen gecelerimi aydınlatan bir güneş sen yürekleri aydınlatan bir güneş sen karanlıkları aydınlatan bir güneş sen sönmez ve söndürülmez bir güneşsin...

• Sen gönüller sultanı cansın...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sen yüreklere hakikat ışıklarını yansıtan bir güneş...
    100% (1)100% (1)100% (2)Oy Ver
  • Sen gecelerimi aydınlatan bir güneş...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sen sönmez söndürülmez bir güneş...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sen gönül tahtımızın sultanısın...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• :)))))))))))

samimiyetsiz,riyakar,çıkarçı,kaypak olarak nitelendiriyordum yıllardır...sonunda gerçek yüzünü gösterdiği için rahatım...

0|1
    0|0
    • böcük bu cevap olmadı?

• ben saygı duymak zorunda değilim ki,sana duygu duyarım ki şahsına ettiğim bir laf yok...

ama fetullaha saygı duymak zorunda değilim..ben sadece bende olan yansımasını yazdım ki inan daha ağır sözler söylüyorum normalde buraya hafiflerini yazdım.

• peki öyle olsun...

Kızlar Ne Diyor 7

• bu adamı sevmem ama senin görüşüne saygı duyarım ama dinde tek güneş hz. muhammettir benim için

0|0
    0|0
  • İslam'da kula kulluk olmaz. Feto bence vatan ihanet eden biri . Cıa ile işbirliği yapıp hükümeti yıkmak isteyen bir vatan haini.

0|1
    0|0
    • karalama kampanyasının uşağı olmuş düşüncelerin zihnin esaret altında yaşıyor gerçekleri görmekten aciz vatan haininin kim olduğu ortada uşakları yine ortada güneş balçıkla sıvanmıyor...

• sen kimin uşağısın onu söyle amerika ya uşaklık yapan zihniyetler ortada?

• Düzgün konuş , sen git rus kızları soruları felan sor bence :D

• hayretttt iilkk kez rus kızı olmayan sorusu bu adamın :)

0|2
    0|0
  • Bir de bu var tabi o bor din adami belki cok saygı değer bir zat ancak ona peygambermiş gibi davranmayin çünkü değil

1|1
    0|0
  • bu nasıl soru nen veto edesim geldi

0|0
    0|0
  • Devrik sultan

0|0
    0|0
  • şaka yapıyosun dimi tatlı çocuk

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• iyi bir zat olabilir ama çok sinirli yapısı var.bir müslüman sakinliğini korumalı ve muhafaza etmeli..

1|1
    0|0
  • Vatan haini... Türkiyenin en çok satan gazetesinin Türkiyenin en çok satan hoca(!)sı. Artık neden en çok satan gazetesi dediklerini anladım...

0|0
    0|0
  • sen fethullah'çı mıydın?

0|2
    0|0
  • eskidenmiş o yeni jenerasyon öyle düşünmüyor

dersane için edepsiz lik yapmadan düşüncekti

karizma yerle bir bence

1|1
    0|1
  • Lan başlarım senin fethullah hocana adamı ilahlaştırmadığınız kaldı. Tüm cemaatler yıkılsın artık. Türkiye de cemaat yüzünden kargaşalıklar oluyor o cemaat şu cemaata laf atıyor müslümanlığa yakışmayan şeyler bunlar. Cemaat yerinde Kur'an-ı Kerim ve Peygamberin sünnetinden gitmiş olsaydık Türkiye bu hale gelmezdi şimdi. Fetullah hocaymış ona hoca diyenin ben beddua kendisine dönsün

0|0
    0|0
  • Bu ne ya? bunu ancak Hocaefendi Hz. Muhammed için söylemiştir.

0|1
    0|0
  • Sen yüreklere hakikat ışıklarını yansıtan bir güneş...

0|0
    0|0
  • koyam oyle adama

0|0
    0|0
  • Sen gönül tahtımızın sultanısın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...