Recep Ivedik 4 cikiyormus

Arkadaslar kim izliyor ki bu adamin filmlerini özellikle Recep Ivedik filmini? Gülebiliyor musunuz gercekten?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Tek kelime ile iğrenç ötesi. Küfürle insanları güldürmek çok kötü bir şey. Önemli olan esprilerle tavırlarla güldürebilmek. Bunu yapabilen nadir insanlardan biri de rahmetli Kemal Sunal'dı...

1|2
    0|0
    • kesinlikle ayni fikirdeyim. en iyi cevap bu oldu ki simdi :/

• Teşekkür ederim o halde saygılar :)

Erkekler Ne Diyor 7

• ilk üçünden ne hayır gördükki.. türk mızahını basitleştiren filimler..ama espiri anlayışı dar ama kendileri baya büyük olan kitle için gayet uygun bir film..

1|1
    0|0
    • +1 ve en iyi cevap. tesekkürler

• benim icin komedi filmi hababam sinifi serisi, kemal sunal filmleri, sener sen'in filmeriyle sonlandi simdikiler bu isi basaramiyor

• ben şaban filimlerinede pek pek kaliteli diye bakamıyorum.. hababam serisi hariç.. çünkü 7 yaşındaki çocukta 70 yaşındaki adamda aynı filmlere gülebiliyorsa başarı değildir ne yazıkkı fiyaskodur.. aslında otip filmlerde gülenler espirilere değil salonda gülenlerin etkisi ile gülüyorlar..bu deneydir iki kişi güler yanlarındaki üçüncü kişi olayı bilmese ne olduğunu anlamasada onlarla güler..

• milli olarak beyin mıncıklanmasına uğradığımızın resmidir bu film serisi.

açıkçası ilk filmi 12 yaşımdayken vizyona girmişti. o zamandan beri buna gülmediğim için kendimle gurur duyuyorum

1|0
    0|0
    • bu filme gülen bir milletin insaniyiz cok da aci bir durum acikcasi.. hala sokaklar da böhahaytt diye gülen sevgili insanlarimiz var :/

• sonuçta her şey ekonomik kalkınmaya dayanıyor.

geçim derdi olmayan insan kendini geliştirir, kitap okur, daha iyi eğitim alır falan falan derken bunlar da azalarak biter.

ama nerde

• yerimizde saymaya aliskin bir milletiz biz :)

• Güldürür ama tam bir sinema faciası artık tüm komedi tarzı filmler cinselik ya da küfür ile güldümeye yoğunlaşmış hiç yaratıcılık yok

1|0
    0|0
  • Ben izliyorum bir sakıncası mı var dostum evet gülüyorum ayrıca.

1|1
    0|2
  • Gülebiliyoruz. Düğün dernek filmine gittiğimde de buradan bir arkadaş benzer bir soru sormuştu. Her film herkesi güldürecek diye birşey yok.

1|0
    0|1
  • ben ağlıyorum

1|0
    0|0
  • o adamın komedyenlikle uzaktan yakından ilgisi yok.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben gülüyorum, komik.

1|0
    0|0
  • İğrenç bel altı espriler, küfürler, iğrenç özürlü hareketler yaparak insanları güldürmek için kasan bir filme gülemeyecek kadar olgunum çok şükür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...