Tatile çıkacağım fakat nereye gideceğime karar veremedim :/

Merhaba arkadaşlar ben ankarada yaşıyorum haftaya tatile çıkacağım , fakat nereye gideceğime karar veremedim sizin önerebileceğiniz güzel gezilecek yeri olan bir şehir var mıacaba :/

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• ülkenin her bir köşesi gezilesi, görülesi yerlerdir. zamanına ve bütçene göre karar ver.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• vall ben de tatile çıkacağım birikmiş millerim var onları değerlendirmeyi düşünüyorum yurt dışına çıkmayı düşünüyorum budapeşte falan gibi tek başına mı çıkacaksın

0|0
    0|0
  • Karadenizde bir yerlere gitmeni öneririm doğayla iç içe kalırsın ferahlarsın felan :D

0|0
    0|0
    • Bana karadeniz deme çok kötü anılar yaşadım hatırlamak bile istemiyorum :'(

• :)) bu yaz gittim oraya aşıkkk oldummm nevşehire çok güzel bir şehirr :)

• O zaman adalara felan git ne bileyim canın ne istiyorsa oraya git :D yurtdışına çık mesela =) aynen Nevşehir çok güzel..

• bursa derim... uludağ kayak güzeldir bursam :)

0|0
    0|0
  • izmire gelmede =) kış kıyammette hiç çekilmiyor

0|0
    0|0
  • Karadeniz sahil gezisi öneririm ; trabzon ordu . .

0|0
    0|0
  • Antalyaya gel :) bende kalabilirsin :) plazma prof ses sistemi sinema sistemi 24 saat sıcak su ankastre mikro dalga ve 24 saat sinema kanalları var araç ta var seni gezdiririm

0|0
    0|0
  • en güzel tatil ailenin yanında olan tatildir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• istanbul nevşehir İzmir olabilir

0|0
    0|0
    • Nevşehire gittim , İzmir çok soğukmuş , istanbula da ailem izin vermiyor .

• daha 2 gün önce izmirdeydim şuanda da izmirden çok daha soğuk olan 1,5 saat uzaklıkta bir yerdeyim şişme yelekle geziyorum mont bile giymiyorum, izmirde trençkotla üşümedim atkım vardı yanıp çıkardım soğuk değil gayet güzel hava

• Fotoğraf çekiyorsan bence kardeniz ya da bu mevsimde gap turu yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...