Geçmişimi hatırlayamıyorum

sizdede hiç beyninizin kapılarının zorlandığı gibi oluyomu geç mişten sanki bişeyler kayıp gibi ve onlar kapalı bir kapıyla korunuyo gibi sanki biri bir duvar koymuş beynime bazen o kapıyı zorlarım ama istemedem bir şarkı dinlerken bir filmin bir sahnesini izlerken bir manzara ya bakar ken sanki onlar ı daha önce de yaşamışım gibi olur ve böle kalbim durucak gibi oluyo böle bir anda hızlı nefes almaya başlar ve bir kaç saniye sonra geçer sizce piskolojik bir sorunum mu var geçen kız arkadaşım elerimi tutuğunda gine böle bir an yaşadım kızında tabi garibine giti kiriz falan geçiriyorum sandı sanki biri gelip geçmişimin bir bölümünü bir kapının ardına koymuş o kapıyı nası kıra bilirim piskoloğa giderek bu sorun düzelir mi ?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o yaşadığın şeyin geçmişinle alakası yok. heyecandan ya da herhangi farklı yoğun bişey yaşadıktan sonra olabiliyor. geçmiş olayına gelince, aynen bende yaşıyorum. sanki geçmişim silinmiş gibi 14 yaşımdan öncesini hiç hatırlamıyorum. geçmişimi annemin anlattıklarıyla tasarlıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...