Metal Fırtına filmi çekilmeli mi ?

Türkiye- Amerika savaşını anlatan

ve ülkemizde en çok satanlar listesinde uzun süre kalan

bu romanı okudunuz mu ?

Sizce de filmi çekilmeli mi ?

• Evet
    100% (3)38% (5)50% (8)Oy Ver
  • Hayır
    0% (0)62% (8)50% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
3|23

En İyi Kız Görüşü

• Okumadim ama ilgimi cekti bile :)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 23

• sinema kabul edilmesede bir savaş alanıdır, psikolojik olarak bir savaş yürütür. ben şahsen istemem, düşünsenize her filmde biz ya terörist ülke ya da cahil cüheyla ülkesi gösteriliyoruz. deve sırtında falan bir yaşamdayız . bir kurtlar vadisi filistin çektik tepkileri gördünüz. esas bizim yapmamız ve abd yi sömürmemiz onları katil göstermemiz gerekir.

1|2
    0|0
    • bu kitap zaten tamda abd'ye karşı anti sempatizanlık içerisinde geçiyor.

• metal fırtınada sonunda ezilen yine biz oluruz onlar adına daha fazlası olmalı kapalı operasyonlarını terörist yetiştirmelerini parayla adam satın almalalrını. hepsini anlatmalıyız.

• gökhan birdağ polat alemdarı geçer mi gişede ya da devamında nasıl olacak ilk kitap ortak gerisi iki ayrı parça değil mi o serinin

0|1
    0|0
  • kim çekecek o filmi :D ve hangi parayla.

0|3
    0|0
    • Özen film yayın haklarını almış diye haber çıkmıştı bir ara :)

• zor bir ihtimal bence büyük bir bütçe ayırmak gerekir o filme ayrıca fetih 1453 gibi yapacaklarsa hiç yapmasınlar daha iyi.

• çok basit bir kitapdı çok satılmasının sebebi Amerika'yla olan savaş ve milletçilik duygularının harekete geçirmesi bizim toplumumuzda sağcısında da solcusunda da Amerika'ya hem hayranlık hem de düşmanlık vardı

0|2
    1|1
  • hiç gerçek bir savaşta bulunmamış ne yapmaya çalıştığı anlaşılmayan yazarların içeriği baştan sona saçma yalan gerçeklerle dolu kitabıdır metal fırtına.

kitabın bu kadar ilgi görmesi bile onlar için fazlayken bir de film çıkarmasınlar başımıza.

türkler hep her zaman en iyidir en güçlüdür sürekli avrupa devletlerini dize getiririz diyenleri baş tacı yapıp bunları yazan kitapları okuyup orgazm olan milliyetçiler var onların saldırısına hazırım.

vatanı için çalışan sürekli yaptıklarının üzerine bir şeyler koymaya çalışan insanlar var onlar zaten benimle aynı fikirdedir de bütün gün yan gelip yatan yarardan çok zarar veren bir yandan göbeğini kaşıyıp bir yandan türküm ulan türk avrupa benden korksun diyen insanlar benden uzak olsun.

avrupa ve amerikayla aramızda kapanması çok zor bir uçurum var farkında değiliz.

0|2
    1|1
  • Can alıcı noktamdan vurdun!

Ben kesinlikle çekilmeli diyorum ama recepin menfaatleri ve toto korkusu sebebiyle o film çekilmez bu ülkede.

Çekilirsede "Gökhan Birdağ" rolünde seve seve oynarım.

0|1
    0|1
  • okudum hacı metal fırtına 3 en son onu okudum delı bı roman bı solukta bıttı zaten ulkuculer onlar kesınlıkle cıkmalı tam olarak ama

1|1
    0|0
  • kitap içeriği çok mühim değil,sonuçta aksiyon filmi ve türkiyede aksiyon filmini layıkıyla çekecek ne yönetmen var ne teknoloji.zira çekilen örnekleri görüyoruz..

1|3
    0|0
  • elbette , ama o filmi çekecek bütçe nerede kimde ve o filmi im çekecek?

0|1
    0|1
  • Bence tamamiyle amerikan sempatizanı yazarlar tarafından yazılmış bir kitap.Filmine gerek yok diye düşünüyorum , çünkü Amerikanın savaş açıp sürekli kazandığı bir sürü film var zaten piyasada.

0|1
    1|2
  • Komedi filmi olabilir, Kitapda Türkiye Abd ordusuna karşı baya bir direnebiliyordu.

Değil Abd, Yunanistan ve Suriye birleşse Türkiye'yi yener,

ABD Türkiye'yi 1 gün içinde cehenneme çevirir, Ortaçağa geri sokar, kitap o yüzden tamamen hikaye...

Daha teörist başını idam etme gücüne sahip olmayan bir ülkeden bahsediyoruz.

Uzaylılarla ilgili bir film çekilse çok daha gerçekçi olur :):)

Yani çekilmesen, çok gülünç olur.

0|1
    1|2
    • yunan yahut arap vatandaşı olabilirsin. 7 düvel saldırınca da öyle deniyodu.

• Askeri anlamda güçlü olmanın yolu beyinden geçiyor. Savaşta en önemli şey olan savaş uçaklarını ABD den alıyoruz, onların uydularını kullanarak yön buluyoruz... Yani öyle süngü sallamakla değil, kendi teknolojini kendin üretmekle oluyor bu işler, bunun içinde beyin gerekiyor tabi. Buda çoğunluğunu HÜLOOO ların oluşturduğu bir ülkede olamayacağı için, Türkiye beyni olanların köleliğinden kurtulabileceğini sanmıyorum.

• Hatta daha da gülüncü var, bizi Suriye'ye karşı 3-5 tane Hollanda'lı asker koruyor , ona bile gücümüz yok...

• Film çekilirse o seneki gişe rekortmeni olur. zaten romanlarında kendini belli eden sahneleri var

1|1
    0|0
  • Geçen kütüphanede gözüme çarptı belki bu hafta alır okurum...

1|2
    0|0
  • Mental masturbasyondur bu tip kitaplar ve filmler. Sorulması bile ne ironi ama ?

Yazdıklarımı idrak edebilecek var mı merak ediyorum ...

Bence çekilmemeli.

0|1
    1|2
    • Dağda ki 5000 kişiyle bile baş edemeyen Türkiye'yi süper güç sananların mastrubasyonu olur en fazla :)

• Kendi yorumumda da yazdım, madem bu kadar müthiş bir güçsek, neden güney doğu sınırımızı 3-5 tane Hollanda askeri koruyor, acınası durumdayız :) ya da biz , bizi koruduklarını sanıyoruz, adamle kendi çıkarları için oradalar... ama her iki durumda da, acınası halde olan biziz...

• Füze savarlar bölgesel bekçilik vs... Ulusal egemenlik zaten 25 Nisan 2023 te bitiyor ...

• kızıl kurt vardı sanırım seride ben okudum ama epey oldu o çekilebilir.

1|2
    0|1
  • bence cekilmemeli amerika cok güclü bir devlet buna bakılırsa filmde ülkemizi yok edeckler eger gercektende böle bir savaş cıkarsa arkamızda kimse olmaz ve herkes amerikayı ayakta alkışlar :)

1

0|1
    0|1
    • Güçlü devlet olması bizi yenebileceği anlamına gelmez :)

Senaryoda değişiklik yapılabilir

• Masonluk eskisi kadar güçlü değil,

En nihayetinde kader hükmünü icra eder

Belki o vahşi kapitalistlerin eceli de bizim elimizden olur

• labilir dedigin gibi şuan herkes 1 adama1 oynuyor eskisi gibi bir savbaşla 10 bin kişiyle 800 kişi oynamıyoruz ,

• Bence çekilmeli ki öyle bir projenin olduğunu işitmiştim, sinema hakları alınmış sanırım.

0|1
    0|0
  • İlkini okudum,sağlam evet diyorum ben.

0|2
    0|0
  • saçma boş bir kitap

0|1
    1|2
  • çekilmemeli.Çünkü aslında gerçekle hiç bir alakası yok sadece isimler gerçek

0|2
    0|1
  • kitaplarını okudum küçükken. çekseler giderim ama öyle pek bir hasılat yapacağını sanmam.

0|0
    0|0
  • gökhanı kenan imirzalıoğlu, kurtu da selçuk yöntem canlandırsın. Çekilsin abi yaa taa 2007 den beri söyleniyo

1|0
    0|2
    • o rolleri o oyuncular hak etmiyor kesinlikle.

Yaşasaydı Kurt'a tam oturacak adam Tuncel Kurtiz olurdu. Gökhan'ı ise kenan hariç birisi oynamalı

• neden ki Gökhan'ın kıitapta anlatılan tüm fiziksel özelliklerine uyuyor.

• Çekilmesin, gerçekle alakası yok o kitabın. II. Körfez Savaşı'nda Irak Ordusu bile Amerika'ya 3 hafta dayanabilmişken, kitapta Türk Ordusu anca bir ay dayanabiliyordu. Tamamen palavralarla dolu. Zaten böyle bir filmi çekmeye bütçe yetmez.

0|0
    1|1
Yükleniyor...