''ARROW'' isimli CW de yayınlanan Amerika dizisine başladım, 4. bölümdeyim.Bu diziyi izleyen var mı?

Spoiler vermeden, gelecek bölümler hakkında yorum yapabilir misiniz?Ben beğendim diziyi, bir kaç foto baktım.Black Canarry denilen karakter 2. sezonda mı gelicek?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben izliyorum 2. sezon 10. bölüm oynadı hepsi mevcut . güzel bir dizi bence takip ettiğim diziler arasında

1|0
    0|0
    • Sarışın bir kadın var sanırım.Ama oynamadı daha.Ne zaman geliyo o?Black Canarry adı galiba.

• ikinci sezonun başında gelecek süpriz bir isim .işler biraz karışık gelişecek

Erkekler Ne Diyor 5

• o diziyi çöpe at bunu izle link Zaten çizgi romanını okuyanlar Arrow un saçmaladığını görür örnek ben

2|0
    0|0
  • Evet izledim ilk bölümler güzel başladı sonra konu kendini tekrar etmeye başladı 2. sezonuna devam etmedim.

1|0
    0|0
  • ilkte iyiydide artık çok sıktı sarmıyo konuları hep diğer kahramanlarla aynı

1|0
    0|0
  • arrow severek izlediğim dizilerde 10/7 veririrm

1|0
    0|0
  • vallahi ben hiç sıkılmadan 2. sezonunu da izledim aksine daha keyifli 2. sezonu felicity ile aşkı falan çok yakışıyorlar.. neyse sana iyi seyirler..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...