Kitap okurlar günde kaç saat kitap okuyorsunuz??

kitap okurlar günde kaç saat kitap okuyorsunuz?

ve ne tür kitaplar okuyorsunuz en son okuduğunuz kitabı yazarıyla beraber yazarmısınız?

Güncellemeler:
yada şöyle diye sorayım her gün kitap okuyor musunuz?

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Sabah 7'den 9'a kadar, akşam ise 22.30'dan 23.00'a kadar okuyorum genelde. Her gün muhakkak okumaya gayret ediyorum.

En son okuduğum kitap; Stephen Hawking-Büyük Tasarım'dı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ders kitapları günde maximum 1saat

0|1
    0|0
  • Su aralar okumuyorum beni çeken bı kıtap yok

0|1
    0|0
  • Elif şafak - Aşk

saat olarak bir süre belirlemiyorum

0|1
    0|0
  • benim kötü huylarımdan biride bu bir kataba başladgm zaman bitirmeden hç işimi yapmyrum uyumuyorum illa başladgm gbi biticek hç ara vermeden

0|1
    0|0
    • i,şlerıne kendıne ve ailene zaman ayırmalısın

en son okuduğun hangisi

• ders çalşmktan diğerlerine vakit kalmıyo ama roman okumayı çok severdim

0|1
    0|0
  • Her gün yarım saatte olsa okurum.

0|1
    0|0
  • kitapları hep yarıda bırakıyorum :(

0|1
    0|0
  • bazen hiç okumadığım bile oluyor

0|1
    0|0
  • En son P.C Cast-İntikam'ı okudum.Şu an Mary Westmacott(Agatha Christie)-Sensiz Bir İlkbahar'ı okuyorum.Bazen bir gün boyunca sadece kitap okuduğum oluyor ama bu aralar sınavlar falan derken günde 1 saat kadar okuyabiliyorum.Normalde en az 4-5 saat kadar okurum günde.

0|0
    0|0
  • Saat olarak değil de, okumaya başlayınca 50 - 100 sayfa arasında okuyorum.

0|1
    0|0
  • Aslında bu duruma gore değişiyor vizelere yakin nerdeyse hic okuyamiyorum ki aslında bir günde bir kitap bitişebilen biriyimdir yani duruma gore değişiyor. Ben daha çok tıbbi gerilim kitaplarını seviyorum arada psikoya bağlanmmaak içinde ask serpistiriyorum araya :)

0|0
    0|0
  • günde 1 saat ya da daha fazla, en son ahmet batmandan sabah uykumu okudum bitti okuma sırasında kahraman tazeoğlu bukre var :) deneme ve aşk romanları baya sarıyo beni :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bize sormuşsun, ve günde 3 4 saat kitap okumaya "fena değil" diyen biri günde kaç saat okuyor öğrenebilir miyim.

Ve hangi kitap? Ha-ha. Etki=tepki.

Dost diyebileceğim biri vardı. Dediğine göre günde 6 saat kitap okurdu. Tabi bu yazın (yani okulların tatil olduğu zaman) idi. Şimdi kaç saat okuyor bilemiyorum. Fakat bildiğim bir şey varsa, bilgiye ve gelişime aç olup, dehşet yazdığıydı.

Ben günde 3-4 saat kitap okusam, kendimi 3 ay sonra tahmin bile edemiyorum. Bir kitap insanı bu kadar mı üstünleştirir..

Bunu bildiğim halde hala kitap okumamam ayrı bir ironi.

0|0
    0|0
  • günde şu kadar saat diye 1 kota yok bende canım istediği aman okuduğum kitap ise

Ahmet Haldun Terzioğlu

Tomris Han

0|1
    0|0
  • Kitaba bağlı sürükleyici ise saatlerce sürüyor yarılara geliyorum tek oturmada. Bazen de yarım saat işkence çekiyor bırakıyorum. Charles Bukowski ~ Sıradan Delilik Öyküleri

0|1
    0|0
  • Fırsat oldukça günde 3-5 sayfa bir şeyler okuyorum.

Yoğunluğuma göre değişiyor.

0|0
    0|0
  • hergun bir kitap okuyamıyorum tabi

gunde 5 dk ama hergun duzenli olarak okuyorum ben

enson orhan hancerlioğlu felsefe sözlugunu okudum

0|0
    0|0
Yükleniyor...