Uzaylı dedikleri varlık gerçekte cindir?

Uzaylı filmlerin yapımcıları tamamen yahudidir.Yahudiler cinlerle iç içedir Ne diyorsunuz?

Güncellemeler:
NKUSA sitesine girip gerçekleri musevilerden dinleyn.

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Senin psikiyatrik yardıma ihtiyacın var diyorum ...

1|4
    0|0
    • Halkı uyandıranların çoguna bu laf deniliyor:)siz kimlerdensiniz

• Sahte peygamber çok gördük hastanede, dahası da var , İsmet inonu olduğunu soyleyen de oldu , nato genel sekreteri de .

Olmayan birşeye inandırıyorsunuz sonra da cin sana sunu yapmıs böyle olmus ben cozerim diye sömürüyorsunuz , kadınınız erkeğiniz farketmiyor kendinize minder yapıyorsunuz ki ; dinimize göre çifte şirk demek zaten bu da . Halkı uyutuyorsunuz kendi çıkarınız için

• Atam atam sen kalk ben yatam

Erkekler Ne Diyor 19

• Allah diyorum !

0|1
    0|0
  • bence bir yerinden uyduruyorsun.

onlar yok değil ama alemleri farklıdır insanlar göremezler.aynen insan gibi yer içer sosyal hayatları vardır uzaylılar ise tabiki vardır ama ikisi aynı değil.sana uzaylılar hakkında 100lerce şey anlatabilirim saygılar iyi akşamlar

0|0
    0|0
  • sanmam ben

0|0
    0|0
  • bana saçma geldi. evren o kadar büyükki bu kadar teknoloji olduğu halde daha marsa gidemedik yani bu kadar büyük bir evrende yanlız olduğumuzu sadece dünyada yaşam olduğunu düşünmek bana çok aptalca geliyor.

0|0
    0|0
  • ne içtiysen söyle bende içeceğim.

0|1
    0|0
  • birinci cümlenin doğru olma ihtimali %1. ikinci cümlenin doğru olma ihtimali %0. çünkü cin diye bir kavram yok.

0|0
    0|0
  • Olabilir cinlerınde boyu ve örünüsleri hemen hemen aynı.

Uzaylı saçmalığıda Bi bitmedi.

0|1
    0|0
  • Saçmalık diyorum sadece :)

0|0
    0|0
  • evet doğru bir tespit şu kainatta sadece insanoğlu yaşamıyor ruhlar ve cinler bulunuyor ve insanlarla iletişim kuruyorlar...

1|0
    0|0
  • dünyada 18 bin alem vardır ve dünyada 200 ülke olduğu halde bilmediğimiz ülkeler var :D o yüzden bu işin içinden çıkamayız

0|0
    0|0
  • evet yahudiler cinlerle akrabalar

0|1
    0|0
  • Hep diyorum. Akıllı tasarım olsaydı, akıllı tasarımcılar olmayacaktı.

Ne salak insanlar var.

0|1
    0|1
  • uzayda elbette ruhani varlıklar vardır.bunlar melek olabileceği gibi cinlerde olabilir.çünkü bahsettiğimiz mahluklar için orası müsait zemin.

0|0
    0|0
  • cin diye birşey yok, şimdi bütün bunları bir kenara bırakıp gelişmeni sağlayacak şeylerle ilgilen

0|1
    0|0
  • İşte bunlar hep absinthe :D

0|0
    0|0
  • Bir biz göremedik şunları ama millet iç içe.

0|0
    0|0
  • Pek gercekci değil.dayanağın ne ?

0|0
    0|0
  • yıllar sonra ne olr bilinmez ama şu an da görünen insanları her alanda güzel bri şekilde kullanıp makara yaptıklarıdır. tarihten bu yana böyledir insanların cahilliğinedene yararlanılır. evet yahudilerin cinler ile ilişkisi olduğunu birçok resmi kaynaktan duydum ve gördüm. trt bile geçen belgesel olarak bunu gösterdi.

bu komik gelebilir ama ciddi bir mesele!

0|0
    0|0
  • anlamadım

.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• saçmalıgın daniskası hangi uzay filmlerini yahudiler yapıyormuş kaç tane film biliyorsun ? war of the worlds yahudi yapımımı ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...