Vampir dizileri vs medya yönlendirmesi

Super natural tarzı dizilerde vampirlerden nefret ederken drakula tardi dizilerde bir sempati duyuyoruz ya da karanlıklar ülkesi gibi filmlerde. nasıl yönlendiriliyorsak öyle hareket ediyoruz değilmi ?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• aynen valla ama supernatural izleynce hepsi saçma geliyoo :D

0|0
    0|0
    • super natural ayrı bir şey ne kadar saçma şeyler olsa da izlemek keyf veriyor nede olsa super natural şeyler :)

• aynen bn fanatiğiyim adımdanda belli olduğu gibi :))

• bende 9. szn 10. bölümü eklendiği sabah saat 8 de uyanıp izledim artık yeni bölümde ne olacak castiel bilir :D

Kızlar Ne Diyor 4

• yönlendirilme durumu değil aslında hikayenin anlatışına göre

bir filmde iyi adamı anlatırlar hak verilir, sevilir vs. bir de kötü adamın hikayesi anlatılır herkes onu da anlar sever vs.

0|0
    0|0
    • ben yönlendirme olayı yani medya toplumu nasıl etkiliyor bir hafta boyunca bir kişinin pozitif özelliklerinden bahsetsinler ( olsun ya da olmasın ) halk kahramanı olur . çok değerli birinide iki gün karalasınlar halk düşmanı olur

• draculada bir efsaneden bahsediyor. Supernaturaldaki vampirler biraz daha kötü oldukları için nefret ediyoruz. Mesela ben vampire diaries gibi bir diziden nefret ederken draculayı sevdim

0|0
    0|0
    • ama karanlıklar dünyasında ki vampir kadına sempati duyarken. blade filmndeki vampirlerden nefret etmişizdir :D

• evet bu filme göre değişiyor

• şimdi wampire diaries ve alacakaranlık da vampirleri seviyorum :)

0|0
    0|0
  • her türlü vampire açığım hepsi çekici bana göre <3

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...