Kapat

Vampir dizileri vs medya yönlendirmesi

Super natural tarzı dizilerde vampirlerden nefret ederken drakula tardi dizilerde bir sempati duyuyoruz ya da karanlıklar ülkesi gibi filmlerde. nasıl yönlendiriliyorsak öyle hareket ediyoruz değilmi ?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• aynen valla ama supernatural izleynce hepsi saçma geliyoo :D

0|0
    0|0
    • super natural ayrı bir şey ne kadar saçma şeyler olsa da izlemek keyf veriyor nede olsa super natural şeyler :)

• aynen bn fanatiğiyim adımdanda belli olduğu gibi :))

• bende 9. szn 10. bölümü eklendiği sabah saat 8 de uyanıp izledim artık yeni bölümde ne olacak castiel bilir :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• yönlendirilme durumu değil aslında hikayenin anlatışına göre

bir filmde iyi adamı anlatırlar hak verilir, sevilir vs. bir de kötü adamın hikayesi anlatılır herkes onu da anlar sever vs.

0|0
    0|0
    • ben yönlendirme olayı yani medya toplumu nasıl etkiliyor bir hafta boyunca bir kişinin pozitif özelliklerinden bahsetsinler ( olsun ya da olmasın ) halk kahramanı olur . çok değerli birinide iki gün karalasınlar halk düşmanı olur

• draculada bir efsaneden bahsediyor. Supernaturaldaki vampirler biraz daha kötü oldukları için nefret ediyoruz. Mesela ben vampire diaries gibi bir diziden nefret ederken draculayı sevdim

0|0
    0|0
    • ama karanlıklar dünyasında ki vampir kadına sempati duyarken. blade filmndeki vampirlerden nefret etmişizdir :D

• evet bu filme göre değişiyor

• şimdi wampire diaries ve alacakaranlık da vampirleri seviyorum :)

0|0
    0|0
  • her türlü vampire açığım hepsi çekici bana göre <3

0|0
    0|1
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...