LOJMANDA MI KALSAM YOKSA YURTTA KALMAYA DEVAM MI ETSEM???

merhabalr ben bişey sorcam size, ben atandım başka bir şehirde çalışmaya başladım. şimdilik bir kız yurdunda kalıyorum, yemeksiz 300 tl. lojman için konuştum bana verebileceklerini sölediler lojman ücreti ise 80 tl :) ama sobalı...

karar veremediğim nokta:

----lojmanda kalsam mı yoksa yurtta kalmaya devam mı etsem?

lojmana geçersem tek kalamam o yüzden birini bulmam gerekecek. karar veremedim bir türlü kafam karıştı :( :(

Güncellemeler:
lojmana çıkarsam elektrik sobası açarım...

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• hangisi rahatsa

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Gittiğin yerin iklimi çok sert değilse elektrikli soba da idare eder. En azından kafan rahat olur. Önemli bir rahatsızlığın yoksa ve tek kalmaktan korkmuyorsan lojman mantıklı olabilir. Gerçi çoğu lojman rutubetli ve bakımsız oluyor. Ve yakacak vs aidatı istiyorlar mı önceden ekstra masrafları konuş. Hayırlı olsun.

1|0
    0|0
  • yurttan vazgeçme derim ben... sobayla uğraşabileceğini hiç sanmam...

1|0
    0|0
  • soba ile uğraşmak eksi tarafı işin. ama yurtta da öğrenci modunda olursun hayatın içine geçiş yapamazsın.

0|0
    0|0
  • ilk olarak bulunduğun bölge soğuk ise yurtta kal derim ben. yurt büyük ihtimal kaloriferlidir. soba hazırlayabilirsen sobalı evde kal derim

0|0
    0|0
  • Lojman çok daha uygun gibi en azından özgür ve huzurlu olursun ayrıca soba kötü bir şey değil günümüzde hala en iyi ısıtan alet soba.

0|0
    0|0
  • birini bulursan lojmana gec.sobayi da yakrsiniz kendiniz artik

0|0
    0|0
  • sobadan zehirlenmeyeceksen lojman iyidir.

0|0
    0|0
  • yurdun çok pahalıymış lojmanda kalsana hem özgür olursun sobalı olsun ne olcak

0|0
    0|0
    • aynen klimalar felan var mis gibi çık oljmana çaya çağır sonra bizi:9

Kızlar Ne Diyor 1

• Atandığına göre memur olarak çalışıyorsun. Kendine ev tutup düzen kurmaya başlaman daha mantıklı böyle bir durumda. Anadolu şehirlerinde kiralar uygun olur genelde, en kötü bir ev arkadaşı bulursun. Lojmanda ev arkadaşı bulamazsın kendine 80tllik kira için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...