Adolf Hitler'i sever misiniz ?

adolf hitleri severmisiniz ? kişiliği sizi etkiliyormu

Güncellemeler:
görüşleriniz için teşekkürler arkadaşlar

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hitler üç esir yakalamış; İngiliz, Fransız ve bir Yahudi.

- "Size soru soracağım, bilirseniz sizi bırakacağım" demiş.

İngiliz'e sormuş:

- "Titanik kaç yılında battı?"

İngiliz hemen cevap vermiş:

- "1912" diye.

Hitler göndermiş İngiliz'i. Fransız'a sormuş bu kez:

- "Titanik'te kaç kişi öldü?"

Fransız cevap vermiş:

- "1050".

- "Tamam, sen de gidebilirsin" diye özgür bırakmış.

Ve Yahudi'ye dönmüs:

- "Say lan ölenlerin isimlerini..

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• etkilemiyor .

0|0
    0|1
  • Hayir tabiki de.

O kadar kanı donmus bir insan sevilir mi?

Insanları sevmeyen zulmeden bir insan sevilir mi?

Vicdanı olmayan insanlık nedir bilmeyen biri sevilir mi?

Dil, din , ırk yuzunden ayrım yapan kimseyi sevmem.

0|0
    0|0
  • Zeki ama psikopat

0|1
    0|0
  • Kesinlikle zekasına bayıldığım bir insan,yaptıklarının bazıını doğru bulmasamda genel olarak zekice bir amacı oluşu beni etkiliyor ,severim.Joseph mengeledende etkilenirim.

0|1
    0|0
  • kişiliği için bazen diyorum

0|1
    0|0
  • Kişiliğine ve zekasına hayranım... Özellikle bu Dünyadan ailecek gidişi beni çok etkiliyor.

0|1
    0|0
  • zekasından etkilenmiyorum desem yalan olur...

0|1
    0|0
  • bazen evet

0|1
    0|0
  • sevmek demiyelimde josef mengele adlı doktor daha çok ilgimi çekiyor

0|1
    0|0
  • ırkçı bir adam bence en dpğrusunu yapmışşu anbiz yapmadgmz için buu hallerdeyz fazla hosgürü ve fazlaca acımak bizi acıncak hale düşürdü

0|0
    0|0
  • iğrenç bir herif nefret ederim

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Atatürk gibi bir lider dururken adolf a hayranlık beslemek nekadar saçma. İnsanları yönetmesini bilen zeki bir adam ama bu manyak bir katil olduğu gerçeğini değiştirmez.

1|1
    0|0
  • Kişilik olarak değil de tarihi açıdan ve almanya açısından bakarsak "bence denize düşen almanyanın sarıldığı bir yılan" Lakin bu yılan 1.dünya savaşından maglup çıkmış almanya'yı ve onlara dayatılan "imkansız" versay antlaşmasından kurtarıp 2.dünya savaşına girip etkin rol oynayan bir ülkeye dönüştürmüştür.Günümüzde ki Almanya en büyük 3 ekonomiden biriyse bunda hitlerin payı büyüktür tarihi açıdan.Lakin yaptıklarına bakılırsa çigeri 5 para etmez.

0|1
    0|0
  • zeka .idealleri hitabeti olağan dışı lideler arasında öne çıkan biri ama kötü taraflarıda var % 50 -50

0|1
    0|0
  • hastayız dedeee :)) ben severim.ayrıca onun emrindeki generalleride severim.hitlerin sağ kolu olarakda bilinen aykman (nası yazılıyor bilmiyom) diye bir adam tek başına 2.5 milyon yahudinin katliamından sorumlu bir isim.2.dünya savaşı sonrası yakalanıp yahudi mahkemesine çıkartılıyor.mahkeme idam cezası veriyor generale.sonra gelenek olarak son 1 istediğin var mı diye soruluyor.o ise ben yahudi olmak istiyorum diyor.mahkeme hayretler içerisinde kalıp soruyor.sen tek başına 2.5 milyon yahudinin katliamından sorumlu bir insansın nasıl yahudi olmak istersin diye ? general de cevap veriyor: siz bana idam cezası verdiniz,ve benm bu cezadan kurtulma ihtimalim yok.yani biraz sonra öleceğim.eğer yahudi olup ölürsem bu dünyadan 1 yahudi daha gidecek cevabını veriyor.işte ben buna davaya inanmışlık derim...

adolf hitler: 'Tanrıya içinde yahudilerin bulunmayacağı bir dünya teslim edeceğim '

0|0
    0|0
  • ben severim

0|2
    0|1
  • Başımızda bir özentisi var.Eksik kalsın.

0|0
    0|3
  • Gelmiş geçmiş en büyük liderlerden birisi. İyi bir insan mı? orasını bilemem ama Almanya için büyük bir şanstı ve Almanya'nın bugün büyük bir ülke olmasının mimarı bu adam...

0|0
    0|0
  • hayır sevmiyorum. "seçimle geldik her istediğimizi yaparız"ın son noktasıdır.

0|0
    0|0
  • Gün gelecek öldürmediğim her YAHUDİ için bana küfredeceksiniz. (Adolf Hitler) ;)

0|2
    0|0
  • Atatürk hakkındaki görüşleri doğruysa sevmek için bir nedenim var.

0|1
    0|0
  • kullanılmıs bir ezik

0|0
    0|0
Yükleniyor...