Uzun süreli olmayan önerebileceğiniz diziler neler var?

Yabancı dizilerden izlediğiniz süresi çok uzun olmayan önerebileceğiniz güzel diziler var mı?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• yabancı dizilerin çoğu zaten MAx 40 dk aslında nasıl bir tür izlemek istediğini düşünsen daha iyi olur bence benim Favori dizim link Fragmanıdır Dizi Adı ( The Tomorrow People Yarının İnsanları ) 2013 yılının dizisi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Dracula var yeni olduğu için az bölümleri var ve kaliteli diyebileceğim tek vampir dizisi uzun istersende stargate serisi stargate sg1 10 sezon stargate atlantis 5 sezon stargate universe 2 sezon otur 17 sezon izle :D

0|0
    0|0
  • İnternetten "Yalan Rüzgarı" nı aratıp izleyebilirsin. 40'lı yaşlara geldiğinde dizi de bitmiş olur :d

Şaka bir yana, bilmiyorum.. Dizilerle aram yok zaten.

0|0
    0|0
  • How i met your mother kesinlikle. Uzun sureli olmayipda eglenceli bir dizi izlemek istiyorsan izlemelisin.

0|0
    0|0
  • the walking dead,the originals,two and a half man,the bing bang theory

0|0
    0|0
  • how i met, big bang teori,malcolm in the middle,chuck

0|0
    0|0
  • The walking death 3ay gösteriyo 8 ay tatilde :D

0|0
    0|0
  • breaking bad, dexter, the walking dead.

breaking bad şiddetle tavsiyemdir. bir daha bunun kadar güzel bir dizi yapılabileceğini hiç sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Bms- Blue Mountain State. izlediğim açık en ara en iyi makara dizi ama cinsellik öğeleri falan barındırıyo rahatsız olmam diyorsan dene bence 20 dk falan çerez gibi :D

0|0
    0|0
  • tüm yabancı dizilerin süreli aşağı yukarı aynıdır. 3-5 dk ha uzun ha kısa ? öyle bişi yok... millet aşağıda tüm dizileri saymış, sanki daha uzunu var mış gibi ! ilginç. Bence en zevkli olanına takıl

0|0
    0|0
  • The Lost ROOM

0|0
    0|0
  • Nikita (2010-2014) dizi bitti.(tavsiye)

0|0
    0|0
  • sana kore dizilerini önerebilirim .pişman olmassın

0|0
    0|0
  • Vikings, Alcadraz, Almost Human, Arrow genel olarak 40 dklar hepsi ondan azını bulamazsın

0|0
    0|0
  • The walking dead

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Süresi kısa olan dediğin için yazıyorum awkward, modern family, don't trust the b in apartment 23 bunlar 20dklik, eğlencelik, fazla kafa yormayacak diziler

0|0
    0|0
  • Go on veya 2broke girls 20 dakika her bölüm 2brpke girls 3 sezon çok bölüm go on 1 sezon sadece

0|0
    0|0
  • breaking bad , fringe , sons of anarchy izle :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...