Istanbul'da gidilecek en güzel sevgili mekanı neresi sizce?

Bir çok yere gittim istanbulda ama sizce istanbul'da en güzel sevgili mekanları nereler?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kuzguncuk.Pek bilmeyenler için tarif edeyim.Sağlı sollu renkli ahşap evlerle bezeli uzun ve dar sokaklar...Balkonlarda karşılıklı kahve içmek için iki koltuk ve bir kahve sehpası...Mutlaka pervazlarında çiçek olan pencereler...Nerden baksan deniz...Boğazın ayazında,kışın ortasında bile sıcak,samimi esnaf dostlukları...Kilise ve camiin, yanyana kardeş misali sırt sırta vermeleri...Ve yolun karşısına geçtiğinizde,rengarenk ışıklarıyla sizi karşılayan Boğaziçi Köprüsü...Ki uzansanız tutarsınız sanki...

Kuzguncuk...Sevdik seni...Sevdik sayende,seni seven bir güzeli...

0|0
    0|0
    • yorumun için teşekkür oraya gitmek nasip olmadı daha giderim bi ara:)

Erkekler Ne Diyor 3

• Taksim "çalıntı bar" herkese tavsiye ederim sabah 4 e kadar açık

İstiklale gir ilk sol ilk sağ devam et sağ da ve sol da iki tane taksimin en eski mekanlarından biridir gayet te eğlenceli nezih bir ortam

0|0
    0|0
  • büyükada...

sokaklarda kediler köpekler ve martılarla dolaşmanın verdiği huzuru başka hiç bir yerde bulamayacağın, yokuşlarında düz tasa oturmaktan bile zevk alacağın cennetten mekan.

0|0
    0|0
  • sevgili mekanı diye birşey yok. fakat istinye yeniköy tarabya kireçburnu semtlerini öneririm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kız kulesiii

0|0
    0|0
  • eminönü maxi gala...ve birinden duyduğum kadarıyla taksimde bi kafe varmış uykusuz diye..nargileni veriyorlarmış kapını kıtlıyormuşsun sanki evindeymiş gibi rahatça takılıyormuşsun..istersen oraya bi araştır...

0|0
    0|0
    • bak bu güzelmiş teşekkür ederim.

• rıca ederım yardımcı olabıldıysem guzel... he bu arada o uykusuz dedıgım kafe de galatasaray lisesinin oralarda olucaktı...

• ben görmedim o cafeyi taksimde ama bakıcam:)

Yükleniyor...