Bizim Türklerde ki bu tavir nedendir?

Benim halamin kizi benimle yillardir konusmaz , nedenini söyleyeyim annem babamin bosanmasi , ve babam dayisi olur .

Cok iyi dostlugumuz vardi en iyi arkadasim gibiydi ama onlar bosandi benimle hic muahtap bile olmadi beni gördugunde hep yüzünü cevirdi, bazen de diyorum bunu halam doldurdu bana karsi diye

Bir azeri arkadasi var görseniz kuzeniyle okadar samimi değil onunla oldugu kadar benimle değil nankör ham maddesi

kuzenler ne güne iki yüzlü kuzen :))

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• sülalede tek erkek olduğum için herkes beni sevmek zorunda :D hiç biriyle sıkıntım yok. hem bence annen ve babanın boşanmasından halan ya da halanın kızı niye sana taktı ki? bence sen güzelsin ve seni kıskanıyor olabilirler. annen ile yaşıyorsa kaldıramıyorlardır.

0|0
    0|0
    • Kuzenimden daha güzel oldgumu duydum bir kac kisiden. Belki de cekememezliktendir ama aramiz iyiydi onlar bosanmadan önce , sanki halamin bir payi var gibi bu konuda.. Evet annemle yasiyorum buarada..

Erkekler Ne Diyor 4

• anasıdır anası...karıyı kocaya arkadaşı arkadaşa anayı oğluna düşman eden başka bir canlı var mıdiliyle''!

0|0
    0|0
    • Bencede o , yani halam dan dolayı.

• bende de var. bir amcamin kizi ve diger bir amcamin oglu haric diger amcalarimin cocuklari ile hiç bir münasebette bulunmam...

0|0
    0|0
    • Kolay gelsin , sinsilerle sinsi olmamak gerekir

• Belki evinde sizi çok pis gömüyodur halaların , oda etkilenmiştir :D

0|0
    0|0
    • Olabilir tahminen , bencede öyle . Beni sevmez zaten hala da hala olsa :)

• ben de halamı hiç sevmem o ne cadalozdur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Akrabalar grnellikle baba tarafi cok fesat oluyor kiskanclik kibirlilik . Yani tek sende olan bisey deyil bu bikac kiside daha gormustum ben. Akraba deyil dusman sanki

0|0
    0|0
    • Evet öyle ama hepsi öyle değil :)

benim halamin kizi bir cins .

• Bu dediklerini zaten yapiyorum, ama bir insan neden kuzenine tavirli olur -.-

neyse iki yüzlü nün teki hanimefendi.. Takmiyorum acikcasi ;)

• Aynen takmaa boshveer senin iki yüzlülere isin olmaaaaz ;) :)

Yükleniyor...