ıphone 5s mi ? htc one mı ?

ben pek sık telefon değiştirmiyorum bir 4-5 yıl beni güncel şekilde idare etmesini istiyorum bunu bana hangisi sağlar ?

• Iphone 5s
    A seç
  • Htc one
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• 4-5 ay oldu HTC ONE alali cok seviyorum ama ısınma sorunu var ayrica gece foto gecerken sorun yaşıyorum ayni sorun arkadasta da var o d ONE kullaniyor garanti yapamadi. Ayrica aluminyum kasa cok kaygan ben 5s aldim simdi kafam rahat. Sende bosver HTC yi ;)

1|0
    0|0
    • Bende de aynı sorunlar var. Teleservice yapıyormuş.Forumda bir çok kişide gördüm.Bende servise yollayacağım ama telefon sıfırlanırsa yanarım.

• Akilli telefona geçişi iphone 3G ilk ciktiginda yaptim 2009 yiliydi ve bilgisayarla senkronize sekilde kullanıyordum herşey muhteşemdi telefon bozulsa bile tamire yolluyordum geri geldiginde bir senkronizasyon hoopp tum hersey yerli yerinde(yarim kalan mesajlarim bile) sonra HTC sensation kullandim memnundum ama isinip kapaniyordu. Caldirdim samsung s3 aldim bir yil kullandim memnundum ama bir iphone degildi onu da kirdim HTC one aldim memnun kalmadim iphone 5s sipariş ettim bekliyorum.

• htc one sipariş ettim bugün almazsam içimde kalacaktı denemek istiyorum umarım şansıma sorun yaşamam

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• hTC one kullanıyorum mutluyum sevinçliyim. Almanı öneririm ama FA38 ve ya FA39 serilerini. Eğer alacaksan aldığın zaman telefonu çıkar kutudan incele kasa açıklığı falan var mıdiye sonra telefonu ısıtıp kamerasını tam olarak kapatarak fotoğraf çek.Eğer pembe çekerse telefonu geri iade et sorunsuzunu alana kadar da açık kontrol et.

1|1
    0|0
  • Bak şimdi iphone 5s o kadar parayı hak etmiyor. Çünkü işlemci olarakta özellik olarakda diğer telefonlara göre zayıf kalıyor tek kazancı ios. Htc dersen görüntü kalitesi piyasadaki en iyi telefon. ama özellik bakımından yine zayıf kalıyor. Özellik bakımından En iyi telefonlar ise note 3 ve z1 . z1 rinde görüntü kalitesi bir halta yaramaz :) note 3 de çok büyük onun haricinde hiç bir kusuru yok bence. Sıklık istiyorsan 5s, Ben telde ekrana çok önem veriyorum diyorsan Htc one da bu arada gayet şık,

Ama Şu an her telefoncunun tavsiyesi lg g2 çünkü fiyat bakımındanda ekran bakımındanda gerçekten iyi telefon fiyatını hak eden tek tel bence g2. Sana kalmış.

0|0
    0|0
  • 4 5 sene mi :)) Eski takozlar bile 4 5 sene zor idare ediyordu.. Yeni akıllı telefonlar 2 sene zor

0|0
    0|0
  • Tartışmasız İphone 5S

0|0
    0|0
  • Adamlar 64-bit işlemci koyup yine bir ilki gerçekleştirmiş siz hala kıytırık telefonları gelip 5s ile karşılaştırın. Denk bir model istiyorsan galaxy s5'i bekleyeceksin.

0|0
    0|0
  • iphone 5s biraz gder böyle 2-3 sene idare eder ama 5 sene çok

0|0
    0|0
  • Htc derim.Düşünme bile

0|0
    0|0
  • sony z en sevdigim telefon

0|0
    0|0
  • iphone ne ki :D tabikide Htc seçenekler arasında ama benim fikrim sony ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• iyi kullanırsan ikiside gider.

0|0
    0|0
  • Samsung S4 bin basar abi hepsine. Iphone bir alirken kazigi yiyosun bir de kullanirken.

0|0
    0|0
  • htc diyorum

0|0
    0|0
  • A: Iphone 5s

0|0
    0|0
Yükleniyor...