Hobi örnekleri verebilirmisiniz aklınıza gelen ?

üniversite öğrencisiyim bunu belirtiyim ilk olarak. keman çalmayı öğrenicem. bunu internetten videolarla öğrenebilirmiyim? hayatıma 4-5 tane hobi katıcam. hobi örnekleri verebilirmisiniz aklınıza gelen ?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Universitede butun burs aldigim parayi keman ozel dersine yatirmis bir insan olarak soyluyorum. 3 yil filan ders aldim sanirim. ancak bir kac parca calabildim... solak olusum her seyin saglaklara gore olmasindan hep sektege ugradi. tabi spor alaninda solak olmak muthis avantaj :)

Dansa gidebilirsin, benim zamanimda liseyi okudugum sehirde buz pateni yoktu. Ankaraya gider gitmez buz pateni kursuna yazilmistim. Sonra da dansa. Okulun basket takimna girmistim. baska son senemnde tiyatro klubune girdim cok eglenceli inanilmaz..

Radyoculuk seminerine gitmistim, etkin konusmalar icin o da eglenceliydi... bir de tabi odul torenleri filan klupler var onlara girebilirsin. dergilerde yazabilirsin.

0|0
    0|0
    • bende solağım keman sıkıntı olur diyosun

• solaklar icin kemanlar var. Benimki oyleydi. ama ne bilim ben el isinde filan da hep zorlandim onlarin ip attigi taraf farkli oluyor filan. Ya ben konserve acacagini bile kullanamiyorum. ama solaklar icin magzalar var. Turkiyeye donunce acicam bir tane.

• mağazamı açıcaksın :D

Kızlar Ne Diyor 10

• Keman zordur öyle video ile olmaz .Eğitim şart..

Dans eğitimi alabilirsin ,hem sosyalleşme hem kazanım ...

0|0
    0|0
    • iyi fikir. dansa merakım var. önerdiğin bir dans varmı?

• Tango yappanlar kız gibi giyinmez ki :)) Hem fena mı olur .Bir sürü kız arkadaşın olur .Hele birde dansı iyi öğrenirsen ; kendi öğrencilerinde olur .

• yeterince arkadaşım var zatende elbise konusunu ben bayaa uydurmuşum o zaman :)

• Ben puzzle yapıyorum, origamiye de sarmıştım bir ara cidden rahatlatıyor, zihnin boşalıyor resmen, örgü falan örüyorum, kek kurabiye gibi şeyler de yapmayı seviyorum . Çok kızsal oldu ya :D Yalnız buradaki her şeyi internetten öğrenebilirsin. Ha bir de bir şeyler boyayabilirsin, kütük üstüne Yavuz Sultan selim i yapmıştım ben

0|0
    0|0
  • Kemanı internetten videolarla öğrenemezssin. Çok zor.

Bizzat denedim ve işe yaramadığı için kursa yazıldım.

0|0
    0|0
  • keman ve video ile öğrenmek.. çıldırmış olmalısın :) müzik bilgin yoksa başka enstrüman bilmiyorsan bence imkansız.

0|0
    0|0
    • gitar falan çalmaya çalıştım ama çok bilen var. keman öğreneyim dedim :) hayır bilmiyorum hani mantıke baktığımda olabilme ihtimali var :) ama yokmuş demekki

• en azından temelini birinin göstermesi gerek. kendi başına içinden çıkamazsın.

• Cok parcali puzzle yapmak. Maket yapabilirsin. Benim aklima simdilik bunlar geliyo sonralik ne gelir bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • origami çok hoş yahu

0|0
    0|0
  • extreme sporlara yönel

0|0
    0|0
  • fotoğrafçılık .yardımcı olurum ankarada yaşıyosan ben fotoğrafçıyım

0|0
    0|0
  • hobi katıcam gibi bişey olamaz, sen zaten seviyosan kendiliğinden bişeyler hobin olur

0|0
    0|0
  • gitar öğren gitar onun havası başka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...