Tarihte yaşasaydınız kimin kulu olurdunuz?

kulu olmaktanşeref duyacağınız uğrunda can verip can alacağınız imparator yada kral hangisidir?

Güncellemeler:
kul farsça bir kelimedir. asker yada memur demektir.hükümetlerin kulu olur allah'ın kulu olmaz.her duyduğunuzu aklınızı ibtal edip kabul etmeyin.allah'ın abid'i olur o kuldan farklı bir kavram.

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• 0|0
    0|0
  • hiç bir insanın kulu olmak istemem

0|0
    0|0
  • yine Allah'ın garip bir kulu olurdum

1|0
    0|0
  • Kulu falan geçtim,Atatürk'ü görebilseymişim keşke. Atatürk'ün askeri olmak isterdim tabii ki.

2|0
    1|2
    • askerin farsçası kul işte yabancı lisanlardan farsçaya alerjin mi var?

• ismek farsça kursundan öğrendiklerimi anlatmam agresifleşmekse evet ben agresifim

• Lafı neden tam anlamıyorsun? Neyse ya tamam öyle.

• Allahın kuluyum bilemiyorm

1|0
    0|0
  • Onlar benim kullarım olsun.

0|0
    0|0
  • leonardo da vinci'nin yardımcısı olmak isterdim.O adam Muhteşem.

0|0
    0|0
    • salağan teki aslında mono lisa homoya benziyor putperest tabloları daha iğrenç

• efendim?

• sory farelerle yapılan araştırma sonuçlarına göre dişi bireyler sürüden ayrı tutulduklarında strese girip ölüyorlar.sürüye uyma içgüdüsünü tatmin etmen ruh ve beden sağlığın için şart.bu nedenle mensub olduğun sürüye uyum sağlamak için leonardo dahi ötesi falan işte anladın sen

• Atatürk.

0|0
    1|1
  • Allahın kulu tabikide

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Peygamberimiz H.z Muhammed (S.A.V)'in sahabelerinin ileri gelenlerinden olmak.Peygamberimizle beraber Bedir,Uhud ve İslamın yayılmasına vesile olan nice savaşlara katılmak isterdim tabi ki

1|0
    0|1
  • valla evliya çelebi falan olmak isterdim adam iyi gezmiş.

0|1
    0|0
  • Atatürk'ün ordusunda ölmek bile şereftir. Çünkü o anti emperyalistti. Ve askerlerine cennet değil özgürlük vadediyordu. Vaadini verdi de.

0|0
    1|0
  • Hz Ash

0|0
    1|0
  • biz türk olduğumuza göre türkçe kelimeleri kullanman daha mantıklı olurdu.

1|0
    0|0
  • Allahtan başka kimseye kulluk etmeyiz fakat kimin yanında olmak isterdin die sorarsan. Bütün samimiyetimle söylüyorum Peygamber efendimizin Yanında olmak isterdim.

1|0
    0|0
  • kulla kulluk etmem inş..

2|0
    0|0
  • Allahtan başkasına kul olmam..

1|0
    0|0
  • allahın kuluyum işte..

1|0
    0|0
  • Kul olmak değilde fikirlerine görüşlerine inandığım tek lider var Atatürktür oda

0|0
    1|1
  • tarık bin ziyad.

0|0
    0|0
  • Tarihte yaşamasam olurdu

0|0
    0|0
  • O zaman sen de Farsça yerine Türkçe kelimeler kullan ki insanlar anlasın.

1|0
    0|0
  • Sadece Allaha Kul olunur,sorunu sorarken verilecek cevaplarıda önceden tahmin etmiş,güncellemenide önceden planlamışsın,ben bunu insanların kafasını bulandırmak çin hazırlanmış bir soru olarak gördüm

1|0
    0|0
Yükleniyor...