Reklamlarda oynamak istiyorum, nasıl yapabilirim?

Arkadaşlar herkes çok güzel yüzüm olduğunu söyler küçüklükten beri lakabım biblo... fiziğim de güzel.. oyunculuk tecrübem yok, ya da tv tecrübem yok, hiçbir tecrübe yok o tür alanlarda... nasıl yapılır bu işler.

Güncellemeler:
Soran3 dakika önceist.da oturmuyorum.burdaki ajanslar da iyi değil...istanbuldaki ajanslara da gidemem tanımıyorm orayı
arkadaşlar peki sizce doğru mu bu işler,yani güzelim yüzüm çok güzel fiziğim iyi diye farklı bi tipim var diye illa tv de gözükmelimiyim kullanmalı mıyım..sizin düşünceleriniz neler
tek sorun ailem sıcak bakmıcak

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• sayın gizli kullanıcı : mesleğim gereği bu işlerin içerisinde bulunuyorum bir çok ünlü isimlerle ve ajanslarla da çalışıyorum sana şu kadarını söyliyim bu iş çok emek isteyen bayramı seyranı olmayan ve bu camianın içerisinde herşeyin olabileceği yani dedikodudan tut yatak mevzularına kadar bir çok şeyi barındıran bir camia..sen sadece kendin olmalısın bu camianın içinde.. yoksa başka şekilde kaybedersin harcanırsın.. her tv de gördüğün güzel yüze güzel göze ya da ünlülere heves etme bu camia ya gireceksen kendin ol !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• cast ajanslarına başvurman gerekiyor.. Bir kaç mulakata gireceksin ajansta ondan sonra onaylanırsan ajans ile sözleşmen yapılıcak akabinde ajansa gelen senaryolar değerlendirildikten sonra ajansta ki tüm yüzler reklam klip dizi vs yapımcıları tarafından tüm yüzler arasından uygun olan senin yüzünse seçilir ve oynarsın ;)

0|0
    0|0
  • İstanbul'da iyibir ajansa kayıt yaptırmalısın.
    shine ajans ve fenogram ajans sana önerebileceğim en iyi ajanslar.

0|0
    0|0
  • Aslında cevap verirdim de sanırım az önce yine senin açtığın bir konuya cevap verdim.

0|0
    0|0
  • öne bi cesaret et de o güzel dediğin yüzün resmini görelim gizli kaçak profil olusturcagına sen evrim gecirememiş bir maymundan baska bişi değilsin anca muz reklamında oynarsın;)

0|0
    0|0
  • bence güzelliğine yazık edersin

0|0
    0|0
  • bu işten evini geçindiren insanlar var neden olmasın ki...

0|0
    0|0
  • ılla kı deıl tabı sen ıstıyosun dıye cevap verdık...

0|0
    0|0
  • ajansa basvur guzel bı konus.. bekle sonra.. fızık fılan guzelse zatenn olur bu iş...

0|0
    0|0
  • Cast ajansına başvur

0|0
    0|0
  • ajansa git

0|0
    0|0
    • ist.da oturmuyorum.burdaki ajanslar da iyi değil...istanbuldaki ajanslara da gidemem tanımıyorm orayı

• doğru

• "güncelleme" illa böyle bir şart yok tabii.

• ajansa kayıt olman lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ajansa başvur ben reklamlarda oynamak istiyorum de arkadaşım ülkerin çikolata reklamında oynadı olur yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...