Fotoğraf çekilirken neden kendimizi gülümsemek zorunda hissederiz?

Fotoğraf çekilirken neden kendimizi gülümsemek zorunda hissederiz?Oynadığımız bir mutluluk oyunu mu?

0|0
20|6

En İyi Kız Görüşü

• Güldüğüm söylenemez.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 19

• ben hiç gülümsemek istemem ama çeken insanlar sürekli "gül,gül" deyince mecburen gülüyorum.sahte bir mutluluk göstergesi sadece 2 sn sürüyor

0|1
    0|1
  • bak bunu bende bilmiyorum hep öyle öğrettiler

0|1
    0|1
  • Baktığımıza mutlu bir an olduğunu hissetmek adına sanırsam.

0|1
    0|0
  • 28 dişim çıkmazsa o foto foto olmaz öyle biline

0|1
    0|0
  • Dişlerim güzel ondan gülümseyerek poz veririm :) Neden mutluluk oyunu olsun ki..Sanırım eski fotolara bakıp bişiler anlamaya çalışıyosun eski sevgili falanmı :)))

0|1
    0|1
  • dönüp baktığımızda mutlu hatırlamak ıçın galıba

0|1
    0|1
  • Bence çünkü fotoğrafı gördüğümüzde asık suratlı bir insan görüp daha çok yüzümüz asılmasın diye böyle yapıyoruz.bu bir refleks haline geldi artık.ben bazen sinirli olduğum resimlerimi görüp kendimden nefret ediyorum...

0|1
    0|1
  • bundan nefret ediyorum ben ya bırak kardeşim nasıl istiyorsam veririrm pozumu ama yokk güldürmek içinn gösterilen cabaya hayranım

0|1
    0|1
  • Mutluluk pozları veriyoruz çünküsü.

1|1
    0|1
  • hayatımız rol yapmaya endeksli olmuş

0|1
    0|0
  • Ben genelde dudaklarimi buzerim <3

0|1
    0|0
  • Çünkü o an mutlu hissederim.

0|1
    0|0
  • Alışkanlık.

0|1
    0|1
  • vallahi:)

0|1
    0|1
  • mutluyuz ya ılla hıssettıreecegız karsımızdakıne :)

0|1
    0|1
  • içimden geldiğinde gülerim de yapmacık bir gülüş veremem

0|1
    0|1
  • Gülümsemek zorunda hissetmem.

Fotoğraf çektirirken "gül biraz" diye azarlarlar.

0|1
    0|1
  • fotoğraf çekmenin amacı mutlu anı çelebilmek onu yakalayabilmektir..ama bazen mutsuz olduğumuzda zorla gülümsemek zorunda kalıyoruz :)) tabi gülüp gülmemekte insanların tercihi :)

0|1
    0|1
  • ben hep gülümserim fotoğraf çekilirken neden bilmiyorum ama o an öyle kendiliğimden o hale geliyorum :D belki daha tatlı çıkıyorumdur öylee diye olabilir. aslında vermek istediğin poza göre değişebilir. sexi çıkmak istersem gülmem

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• İnsan geçmişi hatırlarken kötü anıları mümkün olduğunca kapalı kapılar ardına saklamak ister.Fotoğraflar da "o an"ın kaydıdır.Bundan yıllar sonra dönüp geriye baktığımız da "Her şey ne kadar güzelmiş.Baksana herkes ne kadar mutlu." diyebilmek için gülümseriz.Oysa gerçeklerin genellikle fotoğraflarla pek alakası olmaz

0|1
    0|1
  • ben öyle hissetmem o anki ruh halim neyse odur :)

0|1
    0|1
  • dövecek gibimi bakalım tabiki an itibaryle mutlu oldugumuz icin öyle cıkıyoruz

0|1
    0|1
  • ben hissetmiyorum yapmacık seyleri sevmem neyse ruh halim o

0|1
    0|1
  • gerçekten gülemiyoruz malum hayat şartı artık böyle diyor bari fotoda yalandan gülelim

0|1
    0|1
  • sevımlı cıkmak ıcın

0|1
    0|1
Yükleniyor...