Wifi hakkında kafama takıldı ?

Arkadaslar bizim kablosuz netimiz var bir arkadasimi kiramadim benle ayni aptda diye net sifresini nete girmesi icin telefonundan verdim ben seyi merak ediorum bu bizim faturaya yansir mi yani fatura daha fazla gelir mi

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Hızın düşer.

0|0
    0|0
  • her ınternet kullanıdılldıgında elbetttekı kota yer sınırsız ıse sıkıntı olmaz telefondan en fazla muzık falana ındırıyorum bır sey yapmıyorum dıye kandıra bılır senı ancak akıllı androıd telefonlar artık fılm bıle ındırebılıyorsun ayrıca kesınlıkle face kullanıyordur oradan vıdeo ızler... benım yıgenler 4 telefonla gırdıler yarım saatte face gırdıklerı yerden 3 gb yedıler bılgıne

0|0
    0|0
  • tabi yansır..telefon daha çok götürüyor interneti..iki dakkada 5 mb harcıyor..çok fazla bence..

0|0
    0|0
    • O zaman sifreyi degistirim 2 3 gun sonra

• bence sadece whats app için kullancak..whats app olayını abartmazsa her zaman açık tutmazsa interneti sorun yok..

• Banada oyle dedi de bakalim belli olmaz bide bizimkilerden gizli verdim neyse gittiginde net sifreesini ddegistiririm

• netin sınırsızsa sorun olmaz da sürekli bir şeyler indirirse adil kullanım kotası yüzünden internet hızın düşebilir

0|0
    0|0
  • Andriod telefonlar normak.bi laptopa göre daha cok net harcıyor. Ben note2 kullaniyorum ve 2 gunde 1 gb neti bitirdiğim günler oluyor ama net sinirsizsa sorun olmaz.

0|0
    0|0
    • 1 gunluk kullanacak sadce cok etkiler mi bir ssey indirmicekti net paketim bitti dedi o yuzden verdim

• Bisey olmaz sanmiyorumm rahat ol

• Bakalim sagol :D

• sınırsızsa hızın belli kotadan sonra düşer, ancak kotalı ise söle fazla girmesin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...