Türkiyem güzel ülkem bize neler oluyor?

gün ortasında,akşam olunca ajansları muhakkak takip ederim televizyondan nedir bu ayrımcılık,ülkemizin içinde dönen filmler,ahlak yoksunlukları sizce,uykularım kaçıyor düşünmeden yapamıyorum

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir sey olmaz abi türkiye neler gördü buda gecer ;)

1|0
    0|0
  • 0|2
    0|2
    • hepsi danışıklı dövüş, seçimler yaklaşıyor nasıl mağdur göstericekler kendilerini başka türlü

• Ayrımcılık derken, kime karşı ayrımcılık yapıldığını düşünüyorsunuz?

0|0
    0|0
    • genel olarak hepimiz bu vatanın evladıyız başka türkiye yok

• Ayrımcılık kişi ya da gruba belli özelliklerinden dolayı pozitif veya negatif yönde önyargılı yaklaşmaktır ya o nedenle merak ettim, hangi grubu kastettiğinizi.

Ama söz ettiğimiz ayrıştırma ise, bunun en büyük sorumluları iktidar ve söylemleridir.

Erkekler Ne Diyor 9

• türk milleti olarak öküz olduğumuz için çokta umrumuzda olmuyo siyasete bile takım taraftarı gibi olmak gibi bakıyoruz ben mhp liyim chp liyim akp liyim diye yürüyoruz yolda petrolün varil fiyatı her geçen gün düşerken bizde sürekli yükseliyo tek bir ses çıkmıyo millette emin ol 10 lira olsa yşne tepki olmayacak yani millet olarak hep arkamıza geçeni seviyoruz yapacak bişey yo bizden bir bok olmaz

0|0
    0|0
  • Karpuzu yere atarsın kırılır ya , öyle ortadan ikiye parçalanacağız çok yakındır , benim tek üzüldüğüm 16 yaşında henüz öpüşmemiş , sevgilisinin elinden tutmamış , bu ülke için canını veren şehitlerimizedir.

0|0
    0|0
  • Aslında ülke çok iyi yerlere gidiyor bunu zamanla göreceksiniz böyle şeyleri kafanıza takmayın bunlar gelip geçici bazı şeylerin düzelmesi lazım tabiki bunlarda zaman alacak merak etmeyin ülkemize Allahın izniyle bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • Malesef...

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sorma zamanlaman çok manidar kendine dikkat et:)

0|0
    0|0
  • Evet garip filmler dönüyor başbakan ve yandaşları güzel götürüyor paraları.

0|0
    0|0
  • ülkeyi senmi kurtarcan bosver ya :)

0|0
    0|0
    • 1453 ne manaya geliyor biliyormusun boşver diyorsun

• cevabına bir bak ne anlama geldiğini biliyorsun heralde

• acıkcası siyasete girmem bende idam edilmek istemem sucsuz yere.

• Vatandaşı olmasak eğlenceli bir ülke ama

0|0
    0|0
  • siyasete gir

0|0
    0|0
    • o benim işim değil sosyal olarak üzerime düşeni yapıyorum elverdiğince

Yükleniyor...