Rehberlik alabileceğim bir yer?

Yazılımla uğraşıyorum fakat mesleğimi devam ettirme konusunda kararsızım. Biraz yorucu ve kafa yoran bir iş. Memur olsam mı diye düşünüyorum ama memurluk hakkında hiç bir bilgim yok. Ne memuru olurum, ne yaparım bilmiyorum. Sadece çalışma saatleri belli, haftasonu var. Bunlar cazip geliyor bana.

Memurluk ile ilgili veya mesleğimi devam ettirip ettirmeyeceğimle ilgili bir rehberlik servisi veren biri, ya da bir yer bulabilir miyim?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Severek yapabileceğiniz bir işse yazılımı tavsiye ederim. Fazla mesai gibi yorucu kısımlarından kaçınmak mümkün olabilir. Ama sevmeden bu işe girişen insan da çok tanıdım iyi düşünün.

0|0
    0|0
  • Soruna yardımcı olamıyorum ama şunu sormak istedim bende yazılım okuyorum şu anda. Memnun değilmisin de memur olmayı düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • Sen okumaya devam et tabi, ben etkilemeyeyim :) ama kafan rahat, relax bir adam olman lazım yapmak için. Fazla mesaisi ve stresli olması beni biraz yoruyor, ek olarak sosyal aktivitem de olamıyor. Yani goy goy yapamıyorsun :) Sonuçta işini seven memnun olur, ben seviyorum ama sıkılıyorum biraz.

Yükleniyor...