Deniz Baykal mı? Kemal Kılıçdaroğlu mu?

Evet hangisi CHP'nin başındayken, CHP daha iyiydi?

Anket:

• Deniz Baykal
    69% (9)62% (5)67% (14)Oy Ver
  • Kemal Kılıçdaroğlu
    31% (4)38% (3)33% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
CHP'li değilim.

Parti fanatizmi yapacaklar da gelmesin soruya.

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Kim gecerse gecsin o partiden bir cacik olmaz :D

3|4
    2|1
  • Deniz Baykal daha ulusalcı

Kemal Kılıçdaroğlu daha liberal

Aslında cemaatte bence Kılıçdaroğlu'nu başa geçirmek için kaseti çıkardı. Çünkü partinin başına daha liberal biri geçmeliydi.

Soruya cevabım: Deniz Baykal

2|1
    4|3
    • kim 1ledi seni? 5 yıldız

• Evet aynen öyle.

Baykal zamanında parti daha milliyetçiydi

• Kılıçdaroğlu başa geçtikten sonra parti programında Liberalizm açılımı yapıldı. Milliyethaber'de okumuştum. Partiye bir sürü liberal üye sokuldu. Milliyetçilik sok arka plana atıldı. Devletçi görüş tamamen kaldırıldı.

• Ikisi de aynı bok al birini vur ötekine ! O yüzden bu haldeyiz ya zaten !

3|2
    0|0
  • chp'yi toptan kapatsalar hayır olmaz demem

3|3
    2|0
  • Siz halâ orda mısınız? Atatürk öldüğünden beri chp bir hiç, atatürk dirilmediği süre de öyle kalacak:)

1|2
    0|0
  • Siz onu partiden sayıyor musunuz...? Öfff...

2|2
    1|0
  • bunlar hortumu gendilerine bağladılaağ gendilerineeğğ :D ahah çok sempatik bir karakter fakat hiç bir şekilde Cumhuriyet Halk Parti'sinden şaşmam. B işaretledim.

0|0
    0|2
  • Al birini vur ötekine.

1|3
    1|1
  • Deniz Baykal tabiyki. CHP yi mahveti Kılıçdaroğlu ülke meselelerinden bir haber.Deniz Baykal güzel muhalefet yapardı.Akıllı adamdı Kılıçdaroğlu gibi seçim vaadi olarak Hakkari'yi satmadı.Chp şu an adam gibi bir genel başkanı olmadığı için bu durumda.

0|1
    0|0
  • Deniz Baykal

0|0
    0|0
  • Kılıçdaroğlu 23 nisanda başbakanlık koltuğuna oturacak -dha

1|3
    3|2
  • fark var mı?

0|0
    2|0
  • deniz baykal

0|0
    0|0
  • Deniz Baykal

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 10

• baykal şoven derecesinde milliyetçi. sert rejim taraftarı fosilleşmiş kemalistlerden biri. kılıçdar az milliyetçi, daha özgürlükçü, sosyal demokratlığa baykal'dan daha yakın. fakat kılıçdar'ın oportunizm huyu kötü. oy alsın diye sarıgül'ü ve mansur'u aday yapacak kadar revizyonist. yine de kılıçdar'ı baykal'a tercih ederim.

0|1
    0|0
  • Bırak kardeşim chp oyuncak olmuş artık kendi liderlerini bile başka güçler belirliyor. Muarrem İnce diyor ya oldu olacak Sakarya'dan da Hakan Şükür'ü aday gösterelim diye adam çok haklı tavrını da koymuş. Bana göre Ahmet de gelse Mehmet de chp'den bir yol olmaz.

0|0
    0|0
  • Deniz Baykal iyiydi fakat muhalefet olmaktan daha fazlasını yapamazdı Kemal Kılıçdaroğlu ise genel başkan bile olmaz Chp'e hırslı genç ağzı laf yapan birisi lazım yoksa 2.sinde de bir şey olmaz

1|2
    0|0
  • Deniz baykal kılıçdaroğlu ımmmm

Yaşasın recep ivedik

1|2
    0|0
  • bu chp nin kaderi neden böyle yahu?

inönu zamanında halkın bedduasını almıs bir parti nasıl hayra vesile olabilir ki?

1|1
    2|0
  • al birini vur ötekine..bi düzgün bir adam gelmedi şu partinin başına..

0|2
    0|0
  • yakında mustafa sarıgülü cıkarcaklar başkanlığa

0|0
    0|2
  • kesinlikle Baykal...ben de chpli değilim hiç birini tutmam...

0|0
    0|2
  • Deniz baykal sivastan öteye geçmemiş askeri vesayatın kuklasıydı memleket meseleleri halkın iradesi gibi kavramlardan cok uzaktı, ki bundan dolayı sadece kemalistlerden oy alabiliyordu fakat baktılarki sadece kemalistlerlerin oylarıyla bırak iktidarı meclise bile girmeleri artık zorlasacakti akabinde bir hayal ürünü olan eski yeşilcam türk filmlerindeki mutluluk seneryolarını bile gölgede bırakacak kadar bir sey keşfettiler ; KEMAL KILIÇTAROĞLU Bu arada biraz sesli güldüm kusura bakmayın ;) neyse adam gelir gelmez ben her yoksul aileye ayda 600 lira vericem , peki kaynak efendim diye sordular benim adım kemal dedi ben bulurum dedi:) türkiyenin ekonomisinin her sene yüzde 7 büyütücem dedi (oysa ülke ekonomisi hersene yüzde 9 büyüdüğünden haberi yok) verhasıl, ben söz veripte sözümün arkasında duranlardan değilim, benim adımı yolsuzlukla anarsan ananı aaa gibi gafları onun çakma bir gandi olduğunun haberciysidi, yinede bir secim yapmak gerekirse ben kemalı seçerdim

0|2
    0|0
  • al birini vur ötesine:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...