Üniversiteye dair hayaller

üniversiteye giderken ilk ne geldi aklınıza, ne yapmayı hayal ettiniz ilk olarak. ya da henüz gitmeyenler, hayaliniz nedir ?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• kızlar teklif ediyo dediler. ben de önüme çıkana teklif ettim. hepsi "ay pis sapık ben senin bildiğin oğlanlardan değilim" diyip kaçtı. avcumu yaladım :(

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Üniversiteye giderken hayalim; bir an önce dönem bitse de eve dönsemdi galiba .

0|0
    0|0
  • özgürlüüüük diye koşuyosun bir bakıyorsun a-ah! bitmiş hala aynısın istediklerini tamamlayamamışsın başka bahara!

0|0
    0|0
  • En çok çimlerde oturmak cazip geliyordu:) Şansıma tam da öyle bir kampüs denk geldi, bol yeşil barındıran..

0|0
    0|0
  • üniversite ortamları çok b*ktan herkes bir coolluk, havalılık peşinde kimse olduğu gibi değil. İlk başta takılacaksın ama sonra gerçeği görüp pişman olacaksın otur ders çalış bence

0|0
    1|0
  • İngilizce kursuna gitmek istiyorum..Sonra gitar...Ama şu hukuk bir gelsin de gerisi kolay...:-)

0|0
    0|0
  • daha gitmedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kızlar teklif ediyo dediler.

-Gerçekten öyleymiş .

0|0
    0|0
  • dersleri takır takır geçmek,bir sürü arkadaş kız erkek karışık,sevgili yapmak,eğlenmek vs. ama hiç biri olmadı ben böyle hayalin :D

0|0
    0|0
  • Hayal mayal hikaye kardeşim paran varsa üniversite hayatın dört dörtlük geçer paran yoksa hiç okuma daha iyi

0|0
    0|0
  • Bilmem eğlenceli şeyler işte

0|0
    0|0
  • Çimlerde gitar çalmak. Bi kere nasip oldu sonra masalara meze oldum azizim :)

0|0
    0|0
  • üniversiteye gitmedim benim felsefem o gelsin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...