Ahmet Kaya şarkılarını seviyor musunuz?

Ahmet kaya şarkılarını seviyor musunuz?sevenler hangi parçalarını önerirler? bi de bişey duydum.mesela pop dinleyince bi süre sonra sıkıyo ya.bu durum türkülerde olmuyomuş.doğru mu bu?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• evet seviyorum ve rap dışında her şarkının dinlenmeye deger olduğuna inanıyorum

Dün suskunlar dizisinde biri çaldı etkilenmedim değil hani

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• En azından ben Ahmet Kaya'nın şarkılarından sıkılmıyorum, evet pop bir süre sonra sıkıyor ve o yüzden zaten artık pop dinlemiyorum.Ahmet Kaya'nın tüm albvümlerini indir dinle bence.

1|0
    0|1
  • link söyle

link odam kireç tutmuyor

link nereden bileceksiniz

link kendine iyi bak

link metrisin önünde

0|0
    0|0
  • hep sonradan,bu gece beni düşün,sensiz yaşayabilmirem,şiire gazele,kum gibi,beni vur,söyle,bahtiyar,kafama sıkar giderim,sevemezsin.hiçbirseyimsin yani kısacası Ahmet Kayanın söylediği butun türküler şarkılar diyebilirim...bıkmadan sıkılmadan herzaman dinleyebilirim...

0|0
    0|0
  • yok kendisinide şarkılarınıda sevmem.

0|0
    0|0
  • link

hiç sıkılmadan defalarca dinlediğim şarkısı

0|0
    0|0
  • eger sarkılarıysa mukemmel cogunu sevıyorum...

0|0
    0|0
  • sevmem kendisini de şarkılarını da

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bazılarını

mesela

link

1|0
    0|0
  • En çok bunu seviyorum. link

2|0
    0|0
  • Şarkıları gerçekten güzel. Şarkıları bulunmaz bilgisayarımda, telefonumda falan ama duyunca dinlemek isterim. link

1|0
    0|0
  • bayiliyorum valla, en çokta agladikca ve kafama sikar giderimi çok seviyorum, sozleri guzel sarkilar

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sevmem.

0|0
    0|0
  • "olmasaydı sonumuz böyle" güzeldir. çoğu aşkın sağına soluna mutlaka iliştirilir bu şarkı

0|0
    0|0
  • link

vede link

ben çok beğeniyorum kendisini, siyasi düşüncelerini, şarkılarını...

0|0
    1|0
Yükleniyor...