Kitappp aşkı tuttu :)

genclik kitaplari onerirmisiniz ? pucca gibi gunluk tarzi seylerde olabilir

Güncellemeler:
arkadaslar kitabin yaarini ve konusunu yani icerigini anlatirsaniz sevinirim :)

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• gülse birsel'in, gayet ciddiyim, hala ciddiyim kitapları günümüz tespitleri olduğu için sevmiştim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kara Ev - Stephen King

Peter Straub

Jack Sawyer adındaki çocuğun, hasta annesini kurtarmak için bu dünya ile diğer dünya "Diyar" arasında yaptığı seyahati anlatan fantastik roman Tılsım'ın devamıdır. Kara Ev'de Sawyer büyümüş fakat küçükken başından geçenler tamamen hafızasından silinmiştir. Diyar, yani orta dünya ve dolayısıyla Kara Kule tehlike altındadır ve bu tehlikeyi önleyebilecek yegane insan Sawyer'dan başkası değildir.

1|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna. Okuyupta etkisinden kurtulabilirsen şüphe duyarım, ehe.

1|0
    0|0
  • eroin adlı bir kitap vardı eski bir kızın uyuşturucuyla geçirdiği çileleri falan anlatıyor günlük gibi tavsiye ederim :))

0|0
    0|0
  • stephen king-kujo hayatimi degistiren bir kitap

0|0
    0|0
  • kara ok bunu oku acayip sürükleyici

0|0
    0|0
  • efendimizin hadisleri kuranı kerim HZ peygamberin hayatı bunları okuyun karrrdeeşşşşşş

0|0
    0|0
    • olayi dini yerlere niye cekiyosun? sana ne tur bisey okuyayim demedim bildiginiz genik kitaplari sordum

• keske biraz dusunebilme ozelligin olsaydi.

• :(((((((((((((((((((( niyeki / ben naptım ki :(((

Kızlar Ne Diyor 3

• ne tarz kitplardan bahsettiğini anladım :))

chick lit edebiyatı diye bir şey var yaz google a o bahsettiğin türden yüzlerce kitap çıkıyor :)

1|0
    0|0
  • İPEK ONGUN birr genç kızın gizli defterini oku :)) yaşına bağlı tabi

1|0
    0|0
  • İpek ongunun bir genç kızın gizli defteri serisinide okuyabilirsin ben çok beğenmiştim :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...