Bende sizlerden kitap önerisi istesem.. ?

Kendimi kitaplara adıcam. önerilerinizi bekliyorum...

Sıkılmadan okuyabileceğim, akıcı roman öneriniz var mı ?

Güncellemeler:
cevaplayıpta tek yıldız verseydiniz yahu.. :D

çözemedim hala şu saçmalıkları

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Incognito "beynin gizli hayatı" oha moha diyerek okursun. link

1|1
    0|0
  • Hush Hush serisi var. Cennetten düşmüş melekler ile ilgii ve tabiki + bir kıza aşık olan melek var :))

Bana Düşlerini Anlat. İnsanın benlikleri ile alakalı şasırtan bir roman sürekleyici.

Hiç Kimse Sıradan Değildir . 20 yaşında bir gencin hayatını anlatıyor. Hayatı ot gibi iken neler başarabildiğini anlatıyor.

1|0
    0|0
  • Bende yeni adadım kendimi ilk işim kütüphaneye gidip üye oldum şansıma seçtim bitane kitap...

Adalet Ağaoğlu "fikrimin ince gülü" şuanlık güzel gidiyor bir günde yarıladım bizim buralarda olay konusu pek hoşuma gitmese mekanları gözümün önüne getiriyorum güzel gidiyor...

1|0
    0|0
  • Bütün orta dünya kitaplarını oku. Lord of the rings üçlemesi, hobbit, silmarillion falan

1|0
    0|0
  • Paronaya diye bir kitap okumustum askerde etkisinde kalmıstım müthis sürükleyiciydi yazarı aklıma gelmiyor ((

1|0
    0|0
  • One day--- filmide var :)

1|0
    0|0
  • suzanna tamaro yüreğinin götürdüğü yere git...

şule şenler huzur sokağı...

elif şafak aşk...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Herkese onerdigim.gibi sanafa aynisini oneriyim :D canan tan romanlari oku hic sıkılmasin :D 5*

1|1
    0|0
    • okudum severim :D başka var mı ?

• Tuanacıkkk bak bu kızın dediği şu şaiirin ''AHMED GÜNBAY YILDIZ'' kitaplarını kesinlikle oku harikalar ben çoğunu okudum beğendm sende beğeneceksndir :)

• tür olarak nasıl kitaplar seviyorsunuz

1|0
    0|0
    • farketmez.. hoşuma gideni okurum. kimi zaman adı bile yeter. öyle işte

• elif şafak tüm kitapları keza İskender palanında aynı şekilde..Dostoyevski büyük yazar..Umberto eco bunların tümkitapları okunmalı.hitlerin kavgam..kafakanın aforizmalar ve dönüşüm..sofinin dünyası reşat nuri ve refik halitin eserleri.

• tamam sağol :)

• Bu sitedeki herkese dicem artık yeter :D SABAH UYKUM/ SOĞUK KAHVE KESİN KESİN KESİN OKU.

1|0
    0|0
  • Kusursuz Tuzak- Lisa Gardner

Histeri -Laura Lippman

Kaybolus- Ken Grimwood

Kücük Surat- Sophie Hannah

Dokuz Günlük Kralice -Alison Weir

Soluksuz Kalan Kasaba- Kenneth J. Harwey

Keskin Seyler - Gillian Flynn

Karanlık Çökmeden- Charles Mclean

Kitaplıgımda okuduklarımın arasından ortaya bir secme yaptım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...