Türk - Çerkes arası evlilik sorun olur mu?

Ben Türk'üm sevdiğim erkek Çerkes. Evlenmeyi düşünüyoruz. Pek sanmıyorum ama sizce bu ilerde sorun olabilir mi? Bir de Çerkesler hakkında neler bilirsiniz, öğrenebilir miyim? :)

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın Türk ise biraz olur adetler ağırdır. Kadın çerkesse daha azdır. Nerenin çerkeziymiş. Hangi kabile bunlarda önemli kabilelere göre farklılık gösteren adette var dilde var . Ben Ankara'da yaşıyorum. Ama evini ayır mutlaka. En başından çerkesler iyi olur. Şanslısın. Korkma Toplum içindeyken Eşinin sözünü kesmeyeceksin. Sormadan cevap vermeyeceksin o zaman ailesinin hoşuna gider. Türk te olsan göze girersin. Saygıyla yaparsan işlerini her zaman el üstünde tutulursun bu arada haksızlığa uğrasan bile cevap verme. Evine gidince eşinle konuş acil bir şey se bir kenara seç. Türklere LÖPAG denir . Bu lafı duyunca Türk demek istediğin anla seni görenlere şunu sorarlar ADİGE HIR ? Yani çerkesmi . Büyük ihtimal kaynanan LÖPAG der yani Türk. Dedikoduya girme ağır ol. ne deyim Böyle şeylere önem verirler söz verip yapmazsa çabuk gözden düşersin becerikli olmak için kendini zorlama . Bir şey olmuyorsa asla seni aşağılamazlar güler yüzü içi dışı biri isen yırttın gitti. Yalanı hemen yakalarlar ama sana söylemezler. !Bunu da bil. Saygılarımla.

0|0
    0|0
    • Yazdıklarımdan bazıları kestim düşük cümleler olabilir. Bir soru soracaktım vazgeçtim o yüzden.

• Ovv çok işime yarayacak bunlar, anladım hepsini sorun yok. :) Teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 13

• Çerkezin kadını iyidir erkeği tırttır diye duyarım hep tanıdıklarımda haggat öyle çıktı iyiside vardır elbet

1|0
    1|2
    • Tırt nedir Attalos?

• Sağ ol ya :(

• Çerkes erkeğinin hiç tırtına raslamadım ben nedense.

• bence din ayrımı yoksa seviyosan onlarda bir insan sonuçta sevdiğinin yanında olman lazım tabi az örf ve adetlerde sıkıntı çekersin belki ama bunlar ilk başlarda olur sonradan rahatlarsın

0|0
    0|0
  • çerkesler geleneklerine ve adetlerine çok düşkündürler kendini onlara adapte edebilirsen mutlu mesut yaşarsınız :) ben Türkiye çerkesli, dağıstanlı, ahıskalı diye ayrım yapan görmedim sorun olmaz diyorum.

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz merak etme, çerkes arkadaşım var ve bu durumun sorun olmadığını söylemişti.Ancak ayrıntılı bilgi istiyorsan pazartesiyi beklemen gerekecek.

0|0
    0|0
    • Pazartesi ne olacak? :(

• Haha süpersin :D

• sevginin dini dili ırkı olmaz önemli olan iki tarafında temiz kalpli olması

0|0
    1|1
  • ya insan olsun yeter ne fark eder...

1|0
    0|0
  • kalbin sevginin tek dini karsılıklı sevmektir.

0|0
    0|0
  • Din farkı yoksa nden olmasın onlarda insan

0|0
    0|0
  • olmaz yengem cerkez

0|0
    0|0
  • neden olmasın. yengem de cerkes ama bılgı sahıbı deılım.

0|0
    0|0
  • Türk asıllı olduğunu hiç sanmıyorum :D TÜRK kadını töresine namusuna aşırı derecede bağlıdır.. googleye "Türkler hakkında sözler" yazarak görebilirsiniz .. bu ülkede pis ermeniler,lazlar,gürcüler ve pis yahudiler dahi TÜRK'üm diyor.. artık TÜRK'üm diyorsanız Oğuz(Türkmen) boyunuzu veya Türk ırkının hangi boyundan olduğunuzuda yazın bir zahmet :) ülkemizin %55'i kadar Oğuz(Türkmen), diğerleri Kuman,Kıpçak,Tatar,Kırgız,Uygur vb.. <- %15.. Türkmenistanda bile bir Oğuz(Türkmen) TÜRK kadınıyla evlenmek için 30.000$'ı gözden çıkarmanız gerekiyor :)

0|0
    0|0
  • memleketiniz neresi acaba? ayrıca Irk'a kadar nasıl getirdiniz konuyu.!. her Türk'ün kanında faşizm vardır.. Türk olduğundan emin olamadım, üzgünüm. Adolf Hitler'in,Attila'nın,Cengiz Han'ın,Benito Mussolini'nin ve Faşizmin&Irkçılığın TÜRK olduğu dünyada bir Türk kadınının çerkezle evlenmesi bana garip geliyor

0|0
    1|2
  • hiç sorun olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çerkez'ler çok iyi olur, saygıları hürmetleri sonsuzdur..Geleneklerine bağlıdırlar, sıcak kanlıdırlar..Sorun olmaz kesinlikle sanmıyorum, içini ferah tut bence..

1|0
    0|0
  • erkekleri de iyi olur ama özellikle kızın olursa şanslısın çerkes kızları bi ayrıdır derler

1|0
    0|0
    • rusların soyumuzu kuruttuğu yok :) rusyada kaç çerkes , kaç çerkes cumhuriyeti var biliyo musun? çerkesler her yerde ! AYRICA HER YERDEN ÇIKAN SENSİN TÜRK PROPAGANDASI YAPMAYI KES ! benim bişey yaptığım yok kıza da yorum yaptm SANANE !

• sorun olmaz gerçekten çok çizgili tiplerdir espri maçoluk sohbet hepsi vardır uygun şekilde sorun yok ama bi çerkesi seçebilir senin yerine çerkes kız çerkez erkek seçer ama erkeğini bilemicem

0|0
    0|0
  • Bir çerkez, bir çerkezle evlenmeli zaten soyumuz azınlıkta. Fakat sevgi ırk tanımıyor, mutlu olursun umarım.

0|0
    0|0
    • :)) Zaten çocuğumuz olursa çerkes olacak sanırım, safkan olmasa da...

• Evet öyle oluyor. :))

• bir sorun olmaz :)

ne öğrenmek istiyosan gel bana sor :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...