How i met your mother izliyor musunuz ?

HIMYM en sevdiğim dizilerden bitiyo olması da üzücü siz bu dizide en sevdiğiniz karakteri ve kendinize en çok benzettiğiniz karakteri söyleyin bakalıım ben robini kendime çok benzetiyorum hepsini de çok seviyorum ama en sevdiğim karakter barney :)

Güncellemeler:
dizinin yapımcıları bu dizi tuttuğu için how i met your father diye dizi yapma kararı almışlar diye bir söylenti mevcut sevenleri olarak bekliycez :)

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• barney diyorum ve susuyorum tabi bir de robin gibi bir hatun lazım bize

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet maalesef bitiyor ama 8 sezonda dizi normalde biticekti biraz daha kazanalım diye uzattılar ve şuan can çekişiyor sona doğru en güzel 4 ve 5 . sezonlar güzeldi geri kalan sezonlar nafile su dökemez sanırım ben Ted oluyorum playbook kitabından elimde bir adet mevcut du ama kötü yola düşmemek için yaktım kitabı

1|1
    0|0
  • güzel dizi. ama sürekli takip etmiyorum. ama denk geldikce Hot in Cleveland, CSI-NY, Law&Order, Mike&Molly, Person of interest, Rizzoli&isles, The Big Bang Theory, The Closer, gibi ara ara takıldıklarımız var. :)

0|0
    0|0
  • TED candır :)

1|0
    0|0
  • Bitiyor evet :( hepsini çok severim ayırt etmem :D

1|0
    0|0
  • son sezonu izlemedim, sıkıcı yaf :/

0|0
    0|0
  • İzliyorum ama öyle kendime benzettiğim bir karakter yok.

0|0
    0|0
  • sonunda bitirdin be dizilerini :)

0|0
    0|0
  • Bi dizinin suyunu cikarmakta tek millet biz degilmisiz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hepsini seviyorum.Hatta bugün yeni bölümünü izledim.One More!

0|0
    0|0
  • Şu tokat muhabbetini bir tek ben saçma bulmadım di mi ? Marshall en sevdiğim karakter benim ama o bölüm bitsin diye dua ettim.

0|0
    0|0
  • komedi türü sevmiyorum ben ya

fringe , breaking bad , sons of anarchy tarzı seviyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...