Müzik aleti seçimi ?

Saz çalmayı düşünüyorum ya da ney ama kararsız kaldım gitar çalmayı biliyorum sizce hangisini ögrenmeliyim öncelikle

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• saza başla valla iki haftada öğrenirsin..

1|0
    0|0
    • Fiyatlarına baktım internetten 150tl falan pahalı geldi biraz :/

• küçük curalar var..30 tl ye bile saz var...küçük sazlar var..kısa saplılar 60 tl den başlıyor..uzun saplı alacaksan çok profesyonel olman lazım..

• Evet bu olabilir :) Ben şimdi başlıyayımda sonra diğerine geçerim :) çok teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 7

• kesinlikle ''ney''

ben keman çalıyorum ney tecrübem çok az var ama en kısa zamanda

onada başlamak istiyorum muhteşem dinlendirici ve üflemeli olması çok daha güzel :)))

1|0
    0|0
    • öyle mi dersin :/ evet dinlemesi bile sakinleştiriyor :) vallaha kararsızlıgım arttı iyice :)))

• şöyle düşün gitar,saz , bağla çoğu kişinin çaldığı birşey

az çok herkez çalabiliyor onları farklı olmayı seviyorsan yani ben farklılığı severim mesela :))

ney doğru seçim olur ama tabiki canın ne istiyorsa onu yapmalısın

• evet dogru söylüyorsun :/ bende öyleyim farklılıgı severim ama bende modaya uyup gitar çalmıştım :D şimdi saz içimden geldi türküyüde sevdigim için :)) ney kesinlikle çalacagım ama önce hangisi diye karar veremedim vaktim kısıtlı yani beni çok ugraştırmaması gerek :/

• Gitar çalıyorsan bağlamayı çok daha rahat çalarsın; ama bana sorarsan başka enstrümanlara yönel. Her beş kişiden ikisi bağlama veya gitar biliyor :)

1|0
    0|0
  • Saz diyorum :)

1|0
    0|0
  • bass gitar dene

1|0
    0|0
  • ben ney e bayılıyorum bence onu dene :D huzur bulursun

bende denız asıgıyım

1|0
    0|0