"Heyecan Dorukta" yarışma programı başlıyor, televizyonlarımızda hangi yarışmaları isterdiniz?

"Heyecan Dorukta" yarışma programı başlıyor, Türkiye'deki televizyonlarda dış ülkelerde olan hangi yarışmanın olmasını istersiniz?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Orjinal Türk fikri cıksın yabancılardan ne alınmadı

1|0
    0|0
  • yabancılardan fazlasıyla şeyi almadık mı?

ben sevmiyorum bu taklit işlerini orjinal fikirler de çıkacaktır bence

0|0
    0|0
    • haklısın ama bız avrapai bır yasam surmeyı sevıyoruz rahat huzur ask ve hersey .. yarısmalarımıza bak bbızım ıcatlar 3 ay onların kı gelınce sınırsız sence sebebı..

• biz abartmayı seviyoruz dizilerimizi düşün mesela çoğu film 2 saat sürmezken biz 3 saatlik haftalık dizi çekiyoruz sonra da kısa sürdü oluyor o kadar yoğun olunca aldığımız zevki de unutuyoruz

biz de diğer milletlerden çok farklı değiliz sadece abartıp abartıp sonra da yabancı arayışa giriyoruz her şeyi orjinale bırakmalıyız

• Bize ait bişey göremedik henüz.

0|0
    0|0
  • Yetenek sizsiniz iyidi ya

0|0
    0|0
    • sen hıc youtubede japan yarısmalarını merak edip baktın mı ben buradayım baksana bı nasıl

• Orjinal programlar ve diziler görmek istiyoruz artık.Bu kadar çakma olmayalım

0|0
    0|0
  • link katliam olur herhalde

0|0
    0|0
  • Yabancılardan almadığımız bir şey söyle sen bana :) .Ben sadece kalitemizi yükseltmemizi istiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Battle Royale. Japon filminden esinlenildi. Çok keyifle seyredeceğimden eminim. Özellikle de yarışmacılar ünlüler olursa.

0|0
    0|0
    • ıcerıgı nası bır sey kesın fıstıklar vardır yıne

• İnsanlar adaya kapatılıyor. Bir boyunluk takılıyor. Amaç hareketlerini izlemek. Hepsine bir çanta veriliyor. İçinde 3 günlük yiyecek ve su var. Ayrıca herkese bir silah da veriliyor. Zehirden otomatik silahlara kadar değişiyor. 3 günün sonunda sağ kalan tek kişi kazanıyor. Birden fazla kişi sağ kaldığı takdirde boyunluklar patlayıp kalan herkesi öldürüyor. Güzel değil mi?

• kım bısey istemez olsun..

0|0
    0|0
  • mümkünse hiç biri olmasın zira eşşeğin mabadına suyu kaçırmakta üzerimize yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...