Türk filmlerinde sansür mesela inek şaban filmlerinde sansürler neden çoğaldı bi fikri olan var mı?

Turk filmlerinde sansur mesela inek saban dilmlerinde sansurler neden cogaldi bifikri olan varmi ? suanda polis akedemisini izliyorum sansurden filmi rezil etmisler eskiden daha iyidi.

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• kemal sunal sansürünü biz ilkokula başlayınca gördük hocamız yasakladı o zaman terbiyeniz bozulur diye ve o terbiyesiz kelimelerin en çok kullanılanı eşşekoğlueşşek ti şimdi bu kadar sansür var filmi doğru düzgün izleyemiyorsun ama sokağa çık okula gitmeyen çocuklar ana avrat düz gidiyor bir çelişki var sanki link

(not:bizde gizli gizli izledik yine kemal abinin filmlerini o zaman o ayrı)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok ahlaklı bir toplumuz ya ahlakımız bozulmasın diye. Yolsuzluk yapmak, kadına şiddeti önleyemeyip, bir de üstüne gerekli cezayı verip korkutmak yerine, salıverip, şiddete teşvik etmek, küçük gelinler gibi önemli bir soruna, çözüm getirmek için kılını bile kıpırdatmamak, ülkeyi soyup soğana çevirip saf insanları makarnayla kömürle kandırmak, Gezi olaylarında bir çok hakkını savunan genci öldürmek ve katillerini saklamak ve nice bir süre şey var; ama bizim ahlakımızı bozan en önemli şey tabii ki diziler ve filmler(!) Sansürlemeseler ne yapardık biz. (!)

1|0
    0|0
  • Tecavüzcü ve tacizcileri Allaha havale edip, tv de her bir haltı sansürleyen tek ülkeyiz

Hüloooğğğ.

1|1
    1|0
  • bir sonraki asama kizli erkekli sahnelerin sansürlenmesi. buna sükür yahuu

0|1
    0|0
  • Yeni nesil argo konuşmasın diye olması gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Yeşilçama takmaktan dizileri görmüyolar.

0|0
    0|0
  • argo sözcüklr için kullanıyolar ama bu sansür günümüz türk dizilerinde kullanılsa izleyici için daha faydalı olcak edepsizlikte sınır yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Eşşekoğlueşşeğin sansürlenecek neyi varsa onu bile sansürlüyorlar

1|0
    0|0
  • ona gelene kadar

link

link

bu konular ks de hala aktif. oysa ks ne kadar muhafazakarlaştı? farkettin mi?

çok basit şeyleri bile kaldırıyorlar artık. geçen bir kız kuzenini yıkamış. onunla ilgili birşey sordu. onu bile kaldırdılar.

0|0
    0|0
  • Çünkü yıllar boyunca Kemal Sunal bizlerin ahlakını bozdu ve berbat yetişkinler olduk !

(ironi için de olsa Kemal Abi'yle olumsuz kelimeleri yanyana kullandım,huzursuzum)

2|0
    0|1
  • Hayatında bir tek bira içmemiş, bir kız arkadaşıyla el ele gezmemiş, sevgilisini bir kez dahi öpememiş, daha doğrusu sosyal hiç bir hayatı olmayan, gerici, yobaz, islami faşistler ülkeyi yönetince böyle oluyor.Adam TV de bizim güldüğümüz sahneleri ' ' öyle büyük ahlaksızlık olarak görüyor ki, nasıl yapıldığını bilse anasını babasını bıçaklar.' ' (Baattin)

0|0
    0|0
  • bipleseler gene ii kanal 7 bazı yerlerini kesiyo bile örnek kemal sunalın ben adama bilezik gibi geciririm dediği yerleri filmin içine etmişler resmen rtük ve kanal 7 nin bok yemesi

0|0
    0|0
  • artık her şeyi netten izliyorum.sanata sansür mü olur arkadaş

0|0
    0|0
  • Geçen show tvde kutsal damacana izleyeyim dedim filmi neredeyse baştan sona sansürlemişler hadi küfürlü yerlerde sansürlersin anlarımda içine cin girmiş olan kız bile sansürlüydü görünmüyordu herşeyin bir sınırı olmalı madem baştan sona sansürlenecek hiç koyma yayına daha iyi

0|0
    0|0
  • Sansürlerin eski türk filmlerine uygulanmasını bende cok yadırgıyorum açıkcası yeni dizilerde ki sevişme sahnelerine bile sansür uygulanmazken Kemal sunalın Eşşoğlueşşek demesinin sansürlenmesi gariptir.

0|0
    0|0
  • işsiz güçsüz takılıyorlar işte şuanki filmlerdeki sansür gerektirir biyerden sonra rtük ne işe yarar ki zaten

0|0
    0|1
  • Evet eskiden daha iyiydi gerçekten.

0|0
    0|0
  • Banane yahu benim ayakkabı kutularım var içinde para olmasa bile :/

0|0
    0|0
  • aşkı memnu gibi dizilerde yok sansür ulan gelde küfür etme bu rtük e

0|0
    0|0
Yükleniyor...