En beğendiğiniz Avrupa kenti hangisi?

İnsan kalitesiyle, doğasıyla, kültürüyle en beğendiğiniz şehirler nereler? Roma, Paris, Varşova'yı gördüm ama Barcelona'yı anlat anlat bitiremiyorlar gerçekten o kadar iyi mi merak ediyorum. Sizin tavsiye edebileceğiniz şehirler nereler?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• St petersburg.

Barcelona cok kalabalik, cok fazla hareket ve turist var. Ben sadece gezmekten mutlu olurum.

St petersburg, modern bir sehir mimarisi, ile metropol karaktere sahip oldugu icin begeniyorum.

Modernlesen bir sehir. Dokusu benim icin cazip cunku sovyet sosyalist mimarisi ile kapital sartlara uygun sehirlesme sureci yasiyor. Konumu cok iyi. Estonya ve polonyaya cok yakin.

1|0
    0|0
  • Güney Avrupa, hatta Asya şehirleri bence daha iyi. Gördüklerim arasında Zürich, Amsterdam, Brüksel falan tırt. Berlin göreceli olarak güzel. Barselona'yı falan da hiç börmedim. Estonya da bence güzeldi, Tallinn şehri.

1|0
    0|0
  • Tekirdağ tam bir avrupa şehri...

1|1
    0|0
  • en beğendiğim avrupa şehri ostrava çek cumhuriyeti ve oraya gitmek istiyorum..müslümanlar da yaşıyormuş orada ve onlarla kaynaşmak istiyorum..gurbetçililk çek cumhuriyetinde güzel..umarım giderim.ayrıca ujfalusi ve baros denilen iki yıldız futbolcunun oynadığı GS gibi takımı tutuyorum..

0|0
    0|0
  • venedik.

amsterdam.

barcelona.

1|0
    0|0
  • Marsilya - Marseille

1|0
    0|0
  • Tabikide doğanın anası şeklinde nitelendirdiğim irlanda dublin :)

1|0
    0|0
  • Sebepsiz belkide ama Bükreş ve Saraybosna

1|0
    0|0
  • Tabi ki İstanbul.

0|0
    0|0
  • Viyana Prag iyidir. Tabi diğerleri de ama bunlar sempatik, hoştur, tarihidir. :D :)

0|0
    0|0
  • italya çok seviyorum

0|0
    0|0
  • kolombiya hindistan çin

0|0
    0|0
  • İstanbul Cevabın çok uzun ya da çok kısa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Floransa/ITALYA.

1|0
    0|0
    • evet bunu da tavsiye ettiler ama italya'da 2 günüm olunca ancak roma bitti bir dahakine artık inş. :)

• Roma da güzel... :)

Insallah ayrica

• Floransada yasiyorum cogu yeri gezdim floransa bir baskadir benim gozumde.

1|0
    0|0
  • Londra

1|0
    0|0
Yükleniyor...