İstanbul çok mu tehlikeli?

İstanbul'da bir işim var o yüzden gitmem gerekiyor ama hiç bilmiyorum çok korkuyorum sizce bir sorun olur mu yapacaklarımı gideceğim yerleri falan biliyorum ama çok korkuyorum çok kalabalıkmış sizce bir sorun olur mu var mı benim gibi daha önce hiç bilmeyip gelip geri giden?

Güncellemeler:
cevap verenlere teşekkür ederim bir sorun çıkmadı gittim geldim boş yere abartmışım :)

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• ben varım iş eğitimi için gitmiştim gözümde öylesine canavarlaştırılmışki bu şehir baya bir korkarak gittim ama her şeyi anlatıyor tabelalar otobüsler vapur vızır vızır yanlız insanlarda senin gibi herkez birbirinden korkuyor başına bir iş gelecek diye adres sordum bir kaç kişiye bildiği halde ilgilenmedi

0|0
    0|0
    • yardımcı olan olmuyor mu adres tarif konusunda?

• nasıl sahte derken:(

• saka yapıyorum ya korkma hiçbirşey olmuyor .)

Erkekler Ne Diyor 10

• yanına iki tane otomatik tüfek al birkaç el bombası tehlikeli buralar...

0|0
    0|0
  • Ben istanbula ilk gittiğimde gördüğüm birşey vardı. insanlara yol soramıyordum resmen korkuyorlardı bu beni hayli şaşırtmıştı . Aradığın yerleri de esnaflara sor , kalabalık olan işyerlerine .

0|0
    0|0
  • Geceleri pek dolaşma yeter.

0|0
    0|0
  • ben bir erkek olarak ilk gittim istanbu la biraz korktum çok kalabalık ama kaybol ma korku sudun değil çok büyük olmasın dan ama yavaş yavaş alış tım bana çok basit geldi

0|0
    0|0
  • Gideceğin yere, yapacağın işe bağlı.

0|0
    0|0
    • gideceğim yerler bildik yerler yapacağım iş de gerekli bir iş kötü bişey değil yani

• kalmıcam inş

• Kalmayacaksan günü birlik geliyorsan pek tehlikeli olacağını sanmıyorum.

• Tehlikesi falan yok. Gece saatinde bile çıkabilirsin dışarı.

0|0
    0|0
    • emin misin

• gideceğim yerler bildik ve kalabalık yerler gitmem gerektiği için gidiyorum başka bir yerde yapabileceğim bişey değil çünkü

• O zaman keyfine bak. Daha kalabalık gelseydin veya burada birilerini tanısaydın daha keyifli geçebilirdi. Tek başına dön dolan sıkıcı olabilir. Ama belki keyif de alabilirsin bilemem.

Umarım seversin buraları.

• nerden gidiyorsun ? büyük birşehirdir fakat adam yutmaz

0|0
    0|0
  • köyden indim şehire asldhsad

1|0
    1|0
  • Eskidendi o, artık burası güvenli bir şehir..Korkma

0|0
    0|0
  • biz istanbulda yaşıyoruz ne tehlikesi varmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kendine güven herkese inanma güvenme

tabelalardan yola çıkarsan gideceğin yeride bulursun arada insanlarada sorar hallaedersin

korkma bu kadar

tehlikeli olan İstanbul değil bazı insan grupları

0|0
    0|0
    • nasıl insanlar

• biber gazı işe yarar

• evet o da var:(

• "Kardeş İstanbul nere?" diye sormazsan sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • 19 yıldır yaşıyorum ben, hala ölmedim, tecavüze de uğramadım. Bişiy olmaz. Geceleri pek dışarıda dolanmamalısın ama.

0|0
    0|0
  • texas a gitmiyorsun yahu altı üstü İstanbul işte

0|0
    0|0
  • tenha sokaklarda tek olma yeter.

0|0
    0|0
  • Yok artık ya korkacak bişey yok o kadar

0|0
    0|0
  • Ne kadar süreli kalıcaksın? Yaa sen kendine sahip çıktıgın sürece hiçbirşey olmaz geve yarılarına kadar sokaklarda yalnız gezmezsin herhalde..açık saçıkta giyinip dikkat çekmezsin uslu uslu dur hiçbirşey olmaz merak etme

0|0
    0|0
    • günübirlik yani kalmıcam inş

• Kötü şeyler düşünme boşuna aksine İstanbul gibi harika bir şehre geliyorsun :)

Yükleniyor...