LANA DEL REY'İN SANATI

Lana Del Rey benim en sevdiğim sanatçıdır. Ve merak ettim buradan da dineleyenler var mı? En sevdiğiniz şarkılar hangisi?

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• evet çok severim. kendine has bir ses rengi var.

günümüzde çoğu kadın şarkıcının sesleri o kadar birbirine benziyor ki radyoda çıktıkları zaman bu şarkıyı şu söylüyor diyemiyoruz. ancak lana del rey hemen ses rengiyle ayırtedilebiliniyor ve radyoda çıktığı zaman bilmediğim bir şarkısı da olsa tanıyabiliyorum.

zaten eskiden kaliteli müziklerin yapıldığı 80li 90 lı yıllarda dikkat ederseniz neredeyse her şarkıcının kendi has ses rengi vardı ve radyoda çıksa şarkının kime ait olduğunu şarkıcının sesinden anlardık. mesela radyoda madonnanın sesini duyup da tanımayan var mı ?

lana del re de onun gibi. Bu kadın için daha ne yazsam az gelir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• dinliyoruz elbette. tarzı farklı.

1|0
    0|0
  • Bu kadının şarkılarının remixleri daha iyi oluyor :) Summertime Sadness ve Blue Jeans'in remixlerini dinledim daha güzel geldi bana

1|0
    0|0
    • bende tam tersi kanaatindeyim. tam bir hüzün kraliçesi olarak gördüğümdendir onu bu. daha fazla şarkısını dinlemeni tavsiye ederim bilinenlerin dışında :))

• Born To Die, summertime sadness , Young & Beautiful ve ride :) bunları seviyorum ama genel olarak hepsini dinlerim ayrım yapmam . Lana Del Rey muhteşem böyle daha çok hüzünlü gibi şarkıları var çok hoşuma gidiyor.

1|0
    0|0
  • Lana Del Rey son zamanlarda beğenerek dinlediğim bir sanatçı ama "en sevdiğim o"labilmesi için biraz daha eser çıkartması gerek. Bize daha çok hizmet etmeli.

0|0
    0|0
    • bildiğin şarkılar neler ki? bilmediklerin varsa ben sana öneririm öünkü Lana'nın bir ton şarkısı var :D

• 2.5 albüm ile büyük sanatçı olunmaz.

• Lana halinden bahseden kim? Sen Lizzy dönemini bilmiyosun heralde

• Şu sıralar en iyi vokallerden bir tanesi Myon & Shane 54 in Young & Beautiful yaptığı remix sesle müziğin brileşmesinde ne gibi güzelliklerin ortaya çıktığın göstergesidir. İstanbul da konser bile verid be :)

0|0
    0|0
  • Blue Jean, Burn to Die, Video Game, Summertime Sadness... dinlerim, dinletirim, anlamaya, söylemeye çalışırım kliplerini indiririm falan filan.. Lana Del Rey iyidir..

0|0
    0|0
  • Benimde en sevdiğim sanatçılardan biridir o

0|0
    0|0
  • summertime sadness

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hastayım kadına. En sevdiğim Born To Die

1|1
    0|0
  • Dinleyen mi ? Bağımlısıyım :o

1|0
    0|0
  • çok tarzım olmasada yinede hoş müzik tarzı var en sevdiğim link

1|0
    0|0
  • anthem fucked my way up to the top

1|0
    0|0
  • heppi börfdey mistır piresıdınt.

1|0
    0|0
  • severim en svdğm ride

1|0
    0|0
  • çok severim dinlemediğim bir gün bile yok sanırım :)
    Bu sıralar en çok Brooklyn Baby, money power glory, fucked my way up to the top'u dinliyorum.

Ama ride, body electric, gods and monstersda favorilerimdendir.

0|0
    0|0
    • fucked my way up to the top ve old money şu sıralar dilimde!!

• Begeniyorum bende en sevdigim sarkisi summertime sadness

0|0
    0|0
  • super :)))))) summertime

0|0
    0|0
  • summertime sadness şarkısı harika :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...