Çocuklarda Utangaçlık ve Sosyalleşme Sorunu

Çocukluğunuz nasıul geçti sosyal açıdan faalmiydiniz çocukluğunuzdaki kendinizi nasıl tanımlarsınız ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• utangaç çekingen ve asosyaldm yeni yeni atlattm çk şükür :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 7/24 sokakta oyun oynardım

0|0
    0|0
  • Ben çocukken aşırı çok populerdim yaaa ben idil rüzgar 3 arkadaştık yaşıttık falan birde rüzgar benden hoşlanıyordu idilde rüzgardan dramla geçti çocuklugum idil geliyor rüzgar çok hoş ben onu seviyorum diyor dizilerdeki gibi rüzgar gelip bana bence güzelsin diyor hediyeler alıyor falan.. 10 yaşına kadar böyle saçma bir hayat yaşadım ben türk filmleri gibi..

0|0
    0|0
    • Osman Sınavın yönetmeliğinde çekilecek bir hayat hikayesi gibi şimdi durum nasıl?

• Rüzgar öldümü kaldımı bilmiyorum bile arada hala idille görüşüyoruz bayramdan bayrama oda..

• misafirliğe gidince nefesimi tutardım ayıp olmasın diye sonra oksijen tüpü aldı annemler :p

tıpkkkııı şimdiki gibi çok akıllı uslu terbiyeli cici bici bir çocuktum

0|0
    0|0
  • çocukluğum da atılgandım fakat büyüdükçe utangaç bir şey oldum. Çocukluğum berbattı ama...

0|0
    0|0
    • kişilik belirli bir yaşta oluştuğuna kesin bir kanıt sizin durumunuz

• diğerleri neden bahsediyormuş :)

• bilmiyorum :)) böcek olabilir mi şaka tabiiiki bayanlara yakışan tabir çiçek doğa

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok faaldim.Cam kırma hıyar tarlası soyma, çilek tarlası soyma, kiraz ağacı soyma, diğer mahallenin çocuklarından misket gaspı konusunda ustaydım.O kadar faaldim ki dayak yemediğim gün yoktu :D Şiddete çok meyilliydim.Her gün kapıya birinin babası gelirdi.Herkes bu adam olmaz derdi benim için. :D

0|0
    0|0
    • sonucu açıklamamıışsıın

• başarılarınızın ve sevenlerinizin daha cok olmasını temenni ederim.

• Teşekkürler ..

• Çocukluğum bok gibiydi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...