Hiç beğenmediğiniz filmle neler?

Hiç beğenmediğiniz filmler neler?neden beğenmediniz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 2001 yılında blair cadısı diye bir film vardı eleştirmenler o kadar övüyolardıki filmi korkudan kıpırdayamıyosunuz bile diyerek meraktan gittim o zaman 1 tl ydi sinema hala o 1 liraya acırım ve o günden sonra eşleştirmenlerin övdüğü hiç bir filme gitmedim okuduklarım içinde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Fransız filmlerini pek sevmem. Sanat için insanı kusma noktasına getirirler.

Kore filmleri fransız filmlerinin üstüne bir de sürrealdir. Anla anlayabilirsen.

Beğenmediğim çok film oluyor. Örneğin son hafta seyrettiğim filmlerden Pasific Rim hiç güzel değildi. Man Of Steel hayatımda izlediğim en kötü Superman uyarlamasıydı. Elysium ne kadar zayıftı. After Earth gerçekten kötüydü. Bu senenin en büyük hayal kırıklığı ise Oz the Great and Powerful. Oscar'a gitmesini beklediğim film ne olmuş.

Olympus Has Fallen adı yine zikredilmesi gereken bir film. Ne büyük beklentiler içine girmiştim Turbo için ...

Biraz 2013 özeti oldu ama Oscar adayı filmleri düşününce bu senenin kötü bir yıl olduğu kesin.

0|0
    0|0
  • filmler değilde bütün dizilerden nefret ediyorum elimde olsa hepsini yayından kaldırır dizi çekmeyide yasaklardım...

0|0
    0|0
  • konusuz filmler ders vermeyen öylesine abuk sabuk hal alan gatip anlamsız olanlar

0|0
    0|0
  • yerli yapim filmler hic izlemem izlemedimde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• " ave " diye film vardı nerden açtım izledim Allahım o filmi nasıl sonuna kadar bekledim bilmiyorum.. bomboş bir film ya bomboştu yani :) az kalsın hayatımın en büyük pişmanlığı olacaktı o film :))))

0|0
    0|0
  • bir kaç yıl önce paramparça diyye bir türk filmine gitmiştim sinemaya film yarıya gelmeden salonu terk ettim o derece iğrenç buldum filmi :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...