Günlük hayatınızdan 3 dakikanız var mı?

Günlük hayatta size 3 dakikalık bir film çekmenizi isteselerdi. Ne tür bir video çekmek isterdiniz? (Önerileriniz cinsellik üzerine olmasın lütfen.)

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Geç kaldığım zamanlarda yaşadığım koşuşturma ve aksiliklerden bir kesit olabilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aldatılan kızın intikamı

0|0
    0|0
  • "tıp seçmemeniz için 10 neden" ismini koyar sonra da sabah 8.30 akşam 21.30 arası yaşadıklarımdan kesitlerle çekilmesini isterdim. özellikle poliklinik hastaları...

0|0
    0|0
  • bilgisayar başında doğmuş yaşamış ve ölmüş

0|0
    0|0
  • Duş esnasında şarkı söylerken..

0|0
    0|0
  • cinsellik üzerine çekerdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Önce kızkulesine bakan gözü yaşlı bir bankta tek başına oturan güzel bir kız ağlıyor bunu fark eden genç yanına geliyor kız öyle üzgün öyle yanlızki hayır git başımdan demek yerine yüzüne bakarak ağlıyor iyice merak eden genç neyiniz var diye soruyor kız kalbini işaret ediyor genç : demek kalbiniz kırık diyor aynı benim gibi kız başını evet dercesine sallıyor genç : bak sana ne diyeceğim gel bugünü öyle bir yaşayalımki hüzün ile dalga geçelim hayran olsun bize hayat diyor kız gülümsüyor ele ele uzaklaışıyorlar arkadan fon müziği giriyor : sana ben şiirler sözler büyüttüm sana ben ...

0|1
    0|0
  • mutfakta yemek yaparken olurdu heralde izleyen gülmekten bayılırdı =D mutfaktan çıktığımda yarım günde zor düzeliyor çünkü

0|1
    0|0
Yükleniyor...