Türk erkekleri neden sokakta tükürüyor?

Bu Türk erkekleri neden böyle? Türk erkekleri neden sokakta tükürüyor? Üstelik kötü de kokuyorlar, çoğu parfümden bihaber. Tütün kolonyasını after shave niyetine kullanıyor. Neden İspanyollar gibi güzel giyinip, mis gibi kokmuyor?

• Türk erkekleri berbat kokuyor
    8% (1)29% (2)16% (3)Oy Ver
  • İspanyol erkekleri bir numara
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Türk erkeklerine hacı yağı yakışır
    8% (1)14% (1)11% (2)Oy Ver
  • Türk erkekleri gitsin, İspanyol erkekleri gelsin
    50% (6)0% (0)32% (6)Oy Ver
  • Türk erkeklerinin %99'u sokağa tüküyor
    34% (4)57% (4)41% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• keşke birde türk erkeklerini savunan bir şık koysaydın ispanyol erkeklerı de mukemmel değil sonuçta

türk erkekleri gıdıp ispanyol erkekleri geleceğine sen ispanyaya gitsen daha zahmetsiz olur

evet hala sokağa tukuren her yere çöp atan insanlar var elindeki pet şişeyı sıgara paketını ıslak mendılı cıkolata kabını vb. şeyleri sokağa atarken nasıl rahat edebılıyorlar bu ne pisliktir toplum içinde bu kadar rezil olan ınsanlar kendı evlerinde pislik içinde yaşıyordur zaten ve bunun kadını erkeği yok kadınların da pislik olanlarını görüyoruz ama türk kızları gitsin rus kızları gelsin demıyoruz

0|0
    1|1
  • neden ispanyollar dedin niye ingilizler değil ? tuvalet kültürünü dünyaya bahşeden biz türklerken neden bizi hakir gören yine biz türkler oluyoruz temiz olduktan sonra ille bir parfüm kokmak şartmı tütün olmuş limon olmuş senin istediğin parfümeri mağazınsan herhangi bir ürünü kullanmaması suçmu bu soruyu benim düşünceme göre şöyle şöyle ve tabi bunlar benim düşüncem deseydin anlyabilirdim ama genele vurmaya hakkın yok neden gizli soru soruyorsun ispanyol kızları böyle aptal bir soru için bile kişisel bilgilerini saklamaya dahi tenezzül etmez bir ispanyol kadar olamadın cx

1|1
    0|0
  • Siz türk kızlarıının bizi beğenmesi hiç umrumda değil. Rus kızları türk erkeği hastası. gerisi s...mde değil

0|0
    4|0
    • hayatında kaç kere rus gördün? lalelidekileri bile gördügünü zannetmiyorum

• antalya otelde çalıştım ve otele gelen her 4 kişiden 3 ü rustu

• Eveeet klasikleşmiş bir soru daha..

0|0
    0|0
  • link

Kıymetimizi bilin

0|1
    0|0
  • şimdi erkek kızdan konuya gireceksek bizde ozaman rus kızlarını örnek gösterelim hoşunuza gidermi ?

1. türk kızları neden kezban

2. neden rus kızları gibi değiller ?

3. baban böyle pasta yapmayı nerden ögrendi askjsdkj ?

0|1
    4|0
  • Tüm KS'den özür diliyorum...Lakin bu ne gerizekalıca bir sorudur yahu!

0|1
    1|0
  • Kötü kokmasına pek katılmıyorumda, bu kişiden kişiye değişebilir ama o tükürmek iğrenç bir şey cidden. Benim genelde sigara içen arkadaşlarım yapar eskiden Osmanlı zamanında sırf yere tüküren kendini bilmez insanlar için adam çalıştırırlarmış kireçle temizlemesi için.

0|0
    0|0
  • Bencede haklısın türk erkekleri gıtsın ıspanyollar. gelsın.

Ama türk kızlarıda gıtmelı çunku onlardada anlayıs kıtlığı var.

0|1
    0|0
  • Selam çakma armi,

Elimde sağlam İspanyollar var. Tanışmak isteyen kızlar bana ulaşsın.

Her şey dahil, 24 saat 1500 dola Euro tl, ruh halime göre

0|0
    0|0
  • :)) rus kızları mis gibi gül kokuyor peki türk kızları neden kötü kokuyor rus kızları gül kokulu bir melek:))

0|0
    1|0
  • bu soruya niçin olduğuna cevap verecektim ama aşağıdaki şıkları görünce senin türk erkeklerine karşı düşmanlığını gördüm.biz sokağa tükürüz kaba olabiliriz ama ispanyollar gibi ülkeleri sömürmedik katliam yapmadık.sokağa tükürmekle aşağıdaki şıklardan hangisi ilişkili pek anlamadım. sen ispanyol musun. ispanyol erkeğine hastamısın.

0|0
    0|0
  • igrencler

0|0
    0|0
  • cok sacma bir soru ben sahsen yerlere asla tukurmem yerlere tukurenleride sevmem cop olayi atmisligm vardir ama sokaga degilde elimde tutarim cop kutusu bulana kadar bulamadim sa kose bir yer varsa birakirim

0|0
    0|0
  • git ötede bayıl enayi

0|0
    0|0
  • Türk erkekleri sana naptı çok acı çekiyosun :)

0|0
    0|0
  • Hayatında Edirne den ileri bir yere gittin mi ?

0|0
    0|0
  • Tamam ben mis gibi kokarım aradığın herşey var bende .ispanyolum ayrıca. ne zaman vercen peki

0|0
    0|0
  • Hanzo'yuz dedik ya.

0|0
    0|0
  • Sigara içen insanlar daha çok tükürüyor doğal olarak bizde tükürürüz yani.

0|0
    0|0
  • bunlar nasıl maddeler,öldüm gülmekten :)

0|0
    0|0
  • Anladik artik armegedoncugum anan rus senin babanda ispanyol

0|0
    0|0
  • bencede katılıyorum ama ispanyol erkeklere degil ispanyol kızları harikalar:)

0|0
    0|0
  • ya allah aşkına kaç ispanyol gördün her millette var bu saydıkların

0|0
    0|0
  • ispanyollar mı mikti seni

0|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Bu Türk erkekleri neden kokuyor dersen, tüm Türk erkekleriyle sohbet halinde olduğun ortaya çıkar. Bu da hoş değil.

Nasıl ki onlar bizler için yanlış sözler kullandığında tüm Türk kızlarını genellemeleri hoşumuza gitmiyorsa, bence bizlerinde o tarz şeyler yapmaması gerekir. Zaten başka milletten kızları ya da erkekleri beğene beğene kendi milletimizden olan kız/erkek ten hoşlanmamaya başlıyoruz. Kısaca, yanlış yapıyoruz.

1|3
    3|0
  • Taklitler aslını yaşatır, niye Armegeddon'u taklit ediyorsun bakim?:) Neyse, bir selpak taşımak bu kadar zor olmamalı. Ben de yollarda çok görüyorum, özellikle sabahın 7'sinde uykulu uykulu yürürken yolda koca bir tükürük görmek insanın midesini bulandırıyor.

1|1
    1|1
  • bence geneli olarak çoğu türk kız ve erkekler tamamen bakımsız

3|1
    0|1
  • Haklısın bazen acaba evlerinin içinede böyle tükürüyorlarmı diye düşünmüyorum değil. Ayrıca birçok türk erkeği bakımsız bakımlılarda var haksızlık etmemek lazım ama çok çok az. Kızlarımızda çok bakımlı değiller gerçi ama yinede bakımlı kız oranı erkeğe nazaran daha çok.

0|0
    0|0
  • Abartıyorsun bence.. eskıye nazaran turk erkeklerı daha bakımlı.. hele bazıları kızlardan da bakımlı.. sana katılmıyorum

0|3
    0|0
  • şimdi seçemedim şıkların içinden yıldızları yağdırıp giderim

1|0
    0|2
  • kaç tane yabancı erkek tanıdın ?

yabancılarda tükürüyor

0|0
    0|0
  • Türk erkekleri gitsin Rus erkekleri gelsin :D

3|0
    3|6
  • lamalık genlerinde var.akşamdan kalmalar :P

0|0
    1|2
  • Cevap D

-

0|0
    0|1
  • bizim kızlarda tribünlere oynamaya başlamış ya hayranım size kızlar:D:D

0|1
    1|0
  • ıgrencler turk erkekleride ondan:D

0|0
    1|2
  • Türk erkeklerinin %99'u sokağa tüküyor

0|0
    0|0
  • sana bişey söyleyim mi, yere tükürmeseler de ispanyollar bizden daha pis kendi milletinin kıymetini bil, avrupa o parfümleri banyoyla uğraşmamak için icat etmiş

0|1
    0|0
Yükleniyor...