Film çok güzelse altyazılı izlerim ya siz ?

altyazılı film sevmiyorum.eğer çok güzelse izlerim nadir.bazı filmlerin Türkçe dublajı yok mesela çılgın kuzenler 2.filmi buldum da ne altyazı var ne film.orjinal dilde var :) ya sizler ne düşünüyorsunuz ?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman orjinal olarak seyretmeyi tercih ederim. Altyazı konulursa rahatsız oluyorum. Fakat bilmediğim yeni bazı tabirler oluyor, onları öğrenmek açısından iyi oluyor. Bir sürü kısaltma ve yeni kelimeler var hiç bilmediğim.

Türkiyede yapılan dublaj bir çok ülkeye fark atıyor. O yüzden Türkçe gösterimler beni rahatsız etmiyor. Örneğin Hobbit'in 2. sfilmini Türkçe izledim. yanımdaki kişinin ingilizcesine yetişmekte zorlanacağını düşündüm. Gayet iyiydi dublaj.

0|1
    0|0
    • ingilizce sorunun yok ne güzel :) bu soruyu sen cevapladın sayıyorum :D biz bilmeyenler cevaplasın.şaka şaka :)

• 60 yaşında teyzem ile biraz önce telefonda konuştuk. İngilizce kursundan çıkıp öğlen yemeği arası vermişler.

Devir çok değişti. Hepimiz ingilizce bilmeli ve en azından derdimizi ifade edecek kadar konuşmalıyız. Umarım gerekli vakti ve nakdi bulur ve eksikliğinizi giderirsiniz.

• haklısın.alt yapım var sadece unuttum ya da işime gelmiyor sanırsam.biraz motivasyona ihtiyacım var sadece :) teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 8

• bende tam tersi dublajlı film sevmem hep altyazılı ararım.

0|1
    0|0
  • her zaman orjinal altyazılı izlerim

böylece daha inandırcı gelebiliyor

adamın tipi hugh jackman

seslendiren bakkal füseyin abi. aadmşd

0|1
    0|0
    • bakkal hüseyinin sesi osuruk sesi gibi çıkan orjinalden iyidir :) bazı filmlerin altyazısı bile yok anlamadım gitti :)

• Vallahi bende izlerim. İzledim de Da Vinci Demond's :) dizisi..

0|1
    0|0
  • maalesef film cok güzelse bende dayanamayıp izliyorum:F

0|1
    0|0
  • ben zaten altyazılı severim kendi sesleriyle daha iyi oluyo

0|1
    0|0
  • farketmezzzzz

0|1
    0|0
  • sorun ne buradan söyle arayamam

0|0
    0|0
    • seni geçen günlerde rüyamda gördüm.bayağı ağlıyordun.bir sıkıntın vardı ama :/ mesajda atamadım elim gitmedi.arayamamda zaten biliyorsun.maviş gözlerinden boncuk gibi yaşlar akıyordu... ne zaman istersen arayabilirsin dinlerim seni.yıldızlara bakmaya devam etmekteyim...

• sen iiymisin neden açmımıyım. ekle beni yazayım noyu.hay ya yemin ederim arama filan gelmedi.

• outlooka mesaj attım numarayı ara mutlaka

• genelde alt yazılı filmler güzel oluyor zaten, çirkinleri dublaj yapıyorlar, güzeller alt yazılı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bayıldığım filmler var ve türkçe dublajını bekliyorum . alt yazılı film hayatta izlemem . b i kere arkadaşın yüzünden izledik sinemada , alt yazılı olduğunu görünce arkadaşı boğuyodum az daha :D

0|1
    0|0
    • inan kaç filmi es geçtim altyazılı diye :)

• Eyvallahım Dasın .>) aeo kib .

• sende a.e.o. kib :)

• Kendi dilinde izlemeyi tercih ediyorum.

0|1
    0|0
  • Dublajlı film izlemem.

0|1
    0|0
    • sebebi

• Zamanla alışınca sıkıntı olmuyor.

• anladım teşekkürler :)

• Altyazılı olunca film başka bir güzel oluyor ayaklarına oldum olası sinir olurum...

Sanki sanat filmi izliyor herkes

There was blood izlersen doğru harry potter ı altyazılı izlemek komik...

0|1
    0|0
  • Dublaji iyi yapmislarsa o sekilde izlerim ama genelde filmin heyecanini alip goturdugu icin altyazili izlemeyi tercih ediyorum.

0|1
    0|0
  • Ben sinema çekimi bile izliyorum sen neden bahsediyorsun. :)

0|1
    0|0
    • onu bende izliyorum çaktırma :) artık eskisi gibi bulamıyorum filmleri.önceden daha kolay bulurdum :)

• Benim izlediğin çoğu alt yazılı filmlerin nerdeyse yarısını okumamışımdır

0|1
    0|0
    • evet insan bazen yetişemiyor siniri bozuluyor

• Yazıları okumak için kendimi kasmıyorum zaten konuşurken ne demek istediğini anlatıyor

• bende öyle.özü yakalayalım yeter

Yükleniyor...