Patatesin kilosu 3 tl'yi geçti. Sıra hangi ürüne gelecek sizce?

Patatesin kilosu 3 tl'yi geçti. Sıra hangi ürüne gelecek sizce?

Güncellemeler:
İşim köy yerine yakın olsa yerleşip en azından bazı gıda maddelerini bahçemde üretirdim

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• bunlar hep dış güçlerin oyunu!

neyse o "dış güçler".. trinidad tobago falanmış :p

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Patates bile zengin yemeği oldu.

Yok efenim neymiş ülke kalkınmışmış.

0|1
    0|0
  • Maydanoza tabiki.

0|1
    0|0
    • o bile dün pazarda 1-1.5'tu:S

• o değil de ekmeksiz kalmayalım bari...onu bile eleştirir olduk yaaa dağılıyor gidiyor...tövbe tövbeeee:///

• Allah'ın suyuna para verilmez aslında,ama işte kapitaliizm bu:/ben musluğu kullanacam ama annem alıyor işte..tüp 80'e dayandı,internet doyurmuyor ama kullanıyorsun,en pahalısından bir de 67 tl ödüyorum bir de kısıtlama gelio,ülen adamda yaşama zevki bırakmadılar:(..40 yılda bir pirzola alıyorsun tadı yok yav o da 50 tl!tuzu kuru olanlar için ekonomi iyi,taaabii yaaa...daha sayarım da neyse:D

• tayyip tekele düşman ben tayyip e...

0|0
    0|0
  • sogan biber patlıcanıda kessinler, aç kalalım

0|0
    0|0
  • kuru fasulyeye gelmiş bile olmuş bir kilosu 8 tl gerisini düşünün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sıra soğan'da

0|1
    0|0
  • Artık Bira+Patates lüks oldu.

0|1
    0|0
  • gübre ve mazota gelen zam'a geçen yıla oranla daha az üretim eklenince böyle olması normal.

0|0
    0|0
  • sıra fasulyeye gelecek..

0|0
    0|0
  • sıra hepsinde, Şubat ve martta asıl kar gelince görün istanbulun halini

0|0
    0|0
  • ayakkabı kutularında dolarları olmayanların almaya gücü yeten her şey sırayla zamlanacak...

0|1
    0|0
  • Hıyara gelcek

0|0
    0|0
  • çoğuna birden gibi:SSS fakirleştik yaaa bari asgari ücret de açlık sınırının üstüne çıksa...

0|0
    0|0
    • Daha dur ne kadar cogalcak bak.

• Su zaten pahalı bir damacana önceden 3 ya da 5 di şimdi 7-8 yazık günah ya

• Aynen öyle hızlıklık ve az sefalat sürüyo millet sonra demen gibi asgari ücrete 10 lira gibi beş para etmez zam geliyor bu insanları çözdüm anlıyorum artık kim özür dilerim süründürüp tekme kkoyuyorsa onu severler.iyi oluyor bir yandanda.

• Domates e gelir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...