En İyi Fantastik Dizi ?

Size göre en iyi fantastik dizi ? veya tavsiyeleriniz nelerdir ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• supernatural

game of thrones

merlin

arrow

the originals ( bunu izlemeden önce vampire diaries e bakman lazım öyle anlarsın bu diziyi)

the walking death

0|1
    0|0
    • Arrrow Sarmadı Heroes izleyen biri olarak arrow pasif kaldı the originals takibimde yeni bölüm beklemedeyim supernatural takipte being human takipta sllepy hollow takipte vampire diaries takipte grimm takipte

• baya izliyon tamam :d fazlasını farklı ülkelerden bulabilirsin

• farklı bir dizi gözüme çarpacakmı diye bakıyorum game of thrones başlamadım izlemem ve bitirmem 4 ile 7 gün arası zamanımı alır onun haricinde farklı arıyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer Sookie'nin olduğu kısımları ileri sararsan True Blood, alt metni, 'fags'lerle ilgili kelime oyunları, muhafazakar zihniyeti vampir karşıtları üzerinden anlatması vs. şahanedir.

0|1
    0|0
    • sookie karakteri yüzünden nefret ettiğim bir dizi soğuttu diziden

• Gerçekten tv tarihindeki en berbat asıl kız, mıymıy karakteri açısından. Ama La fayette var, Pam var, vampir araştırmaları merkezi kurduran radikal hristiyan kadın var. Atlana atlana izlenmeyi hakediyor en azından dizi :)

• öylede sabır irade meselesi şimdi onun olduğu bölümleri es geçsem konuyu anlayamıycam eziyet gibi bişey keyif almak için izlenilen bir dizide ve 2 dişinin arasından tek şerit otoban geçen bir karakter

• supernatural

once upon a time

legend of seeker

atlantis

game of thrones

0|1
    0|0
    • unco upon a time bitmemişmiydi legend of seeker da bitti yanlış hatırlamıyorsam

• legend of seeker bitti, once upon a time da 3. sezonu bitirdi tamamen bitmedi henüz..

• Game of thrones

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Supernatural herhalde çok duydum namını

0|1
    0|0
    • Kevin öldü metatron neler yapıcak cehennemin kralı özgürmü kalıcak dean ağlıyor

• aynen öyle bir bölüm bile 23 dakika dizi jeneriği önceki bölüm tanıtımı genelleme arada geçen bölüm arası geçi bitiş jeneriği sonraki bölüm tanıtımı bölüm oldu 16 dakika ali dayı kır belini paranın

• Zaten çıksa o jenerikler.. 200 bölümlük anime 90 bölüme iner

• supernatural...

0|1
    0|0
  • bence game of thrones nisanda 4.sezonu baslıyor sabırsızlıkla bekliyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...