Sizce hangi tarz roman daha okunası olur?

Sizce aşağıdaki roman türlerinden hangisi daha çok ilgi çeker ?

• Absürt komedi ve içinde dram bulanan romanlar
    14% (39)9% (17)12% (56)Oy Ver
  • Aşk romanları
    41% (118)18% (32)32% (150)Oy Ver
  • Tarihi romanlar
    5% (15)25% (45)13% (60)Oy Ver
  • Macera romanları
    34% (97)40% (72)36% (169)Oy Ver
  • Sosyal romanlar
    6% (18)8% (16)7% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yazılarım var. YAZAR ADAYIYIM..
''Absürt komedi ve içinde dram bulanan romanlar''

bu tarz çok hoşuma gidiyor aslında..
Bu kadar ilgi ve yorum için teşekkür ederim..
ROMANIMA BAŞLADIM. ADI: ''AKIL,DUYGU VE BEN''

0|1
49|27

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbiri ben psikoloji ya da çok çok çok nadir Aşk...

0|0
    0|0
    • Hmm anladım..

• teşekküerler

• roman bitti mi?

Kızlar Ne Diyor 48

• Tarıhı romanlar, ask romanları cok boğucu.ıkı şehrın hıkayesını severek okumustum, sosyal oluyor sanırım.genelde eskı klasıklerı okurum.bır de orhan pamuk, elıf safak, buket uzuner gıbı yazarları severım.fantastıkler de cok guzel.yuzuklerın efendısı mesela..

0|0
    0|0
  • Her türlü romanı seve seve okurum..

Yeterki Roman olsun :)

Ama günümüz insanlarında aksiyonu da seven çok, dram,aşk konulu romanları da :)

0|0
    0|0
  • Aşk romanları

0|0
    0|0
  • psikolojik kitaplar

0|0
    0|0
  • O zaman Yüzyıllık Yalnızlık tam size göre...

1|0
    0|0
  • Bilim kurgu- fantastik

0|0
    0|0
  • Macera, polisiye candır.

0|0
    0|0
  • izninizle eleştiri getireceğim bay gizli

şıklarda karmaşa yaşıyor

gelişigüzel seçimler yapıyor düşünmeyi ikinci plana atıyorsunuz :d

0|0
    0|0
  • Hiç farketmez güzel olması yeter

0|0
    0|0
  • tabiki polisiye , cinayet . çok iyi sarıyor

2|0
    0|0
  • Polisiye niye yok -.-

1|1
    0|0
  • Genelde tercihim aşk romanlarından yana oluyor.

0|0
    0|0
  • Polisiye/Gerilim veya fantastik

1|0
    0|0
  • sadece fantastik :)

0|1
    0|1
  • macera romanları , yani polisiye türü romanlar okumaya, filmler izlemeye bayılırım en yakını da macera

0|0
    0|0
  • Kuran kadar güzel birşey yok.. romanları geçelim kardeşler kuranın bize faydası var romanın değil..

1|2
    2|2
    • Ne alaka kuran okuma diyen mi var burada millete onuda oku kitapta oku kuran önce ilmi gösteriyor kendini geliştirmeyi gösteriyor kitabın iyisi kötüsü olmaz hertürlüsü okunmalıdır bilgi hazinedir böyle yorumlar yaparak insanları bağnazlığa ve bilgisizliğe itmeyin bence kendinizede bir iyilik yaparak kitap okumaya da başlayın sadece kuran la yetinmeyin ibadet ayrı birşey bilgi birikim ayrı birşey karıştırmayın lütfen

• Kuran kötü diyen mi var şimdi? Romanın faydasız olduğunu da duydum ya ne diyim size..

• Oxan26 ve Duyarlı100 yani kesinlikle haklısınız. Sana burada kuran okuma diyen olmadı sende roman okumayın diyemezsin bu durumda. Ne istersen oku ama insanların aklını karıştırma sadece kuranla da ilim bilim öğrenilmez söyleyeyim. Sadece kuran okuduğun için böyle bir yorum yapıyorsun herhalde başka açıklaması olamaz.

• Ankette çoğunluk aşk çıktığına göre bu zamanın popüler tercihi olarak içinde absürt komedi ve işte yağmurda dışarda kalma sahnesi gibi şeyler bulunan aşklı meşkli şeyler yazabilirsin

0|0
    0|0
  • Dram dram drammm... ağlamaktan öldürsün beni. peçetelerim kalmasın...

0|0
    0|0
  • kesinlikle macera romanları ve polisiye gerilim :D

0|0
    0|0
  • Maceralı fantastik.

0|0
    0|0
  • Aşk romanları

0|0
    0|0
  • özgün olan.

0|0
    0|0
  • Absürt komedi ve içinde dram bulanan romanlar

0|0
    0|0
  • Fantastik, sürükleyici olsun az da dram-romantizm tadından yenmez :D

0|0
    0|0
  • Macera romanları sürükleyici oluyor bence

0|0
    0|0
  • Sosyal içerikli kitaplar..

0|0
    0|0
  • Polisiye ve tarihi romanlar..

0|0
    0|0
  • cinayet romanları küçüklüğümden beri ilgimi çekmiştir.. agatha christie bu işi gerçekten iyi biliyor

1|0
    0|0
  • Aşk:d

0|0
    0|0
  • Macera romanları

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    18

Erkekler Ne Diyor 27

• hangi tür olursa olsun acının olmasını sevmiyorum her şey kalemin ucuna bağlı neden kitaplarını acılarla akıcı, çekici veya güzeleştirmeye çalışıyorlar ki anlamıyorum

daha çok gerçeğe dayalı veya tamamen gerçekleri anlatan kitaplar daha kalıcı olur

bu ara bayanların hemen hemen tamamı aşk kitabi demiş onlara yakışır tarzı yazmışlar..

0|0
    0|0
  • laf olsun diye sorulmuş soru.. her okurun zevki farklıdır, kendini onlarla bir tutamazsın.. haa, ben damara göre şerbet vercem, Yazarım ben diyorsan da.. bir yazar her dalda gezemez, en azından kaliteli bir yazar her dalda gezemez.. yok ben, popüler kültüre hitap etmek istiyorum diyorsan, sen yazma arkadaş!

1|0
    0|0
    • Aslın da bence kaliteli bir yazar her dalda meziyeti olandır ve gerektiğin de hepsini karıştırıp bir şey sunabilmeli bence !

• hemfikir değiliz efem..

• simyacı olabilir, cengiz abdullayev-oktav timi, dan brown-dijital kale, tutiname-doğu klasikleri, en sevdiğim tutiname ve simyacı.

0|0
    0|0
  • bence polisiye basını okudugun zaman sonunu merak için okumalısın sürüklemeli devamlı seni

0|0
    0|0
  • Uşak meslek taş sayılırız bende yazar adayıyım ve şuan kitabımı yazıyorum

0|0
    0|0
  • Ben fantastik roman hayranıyımdır ama bu son dönemde her yerden çıkan abuk subuk vampir romanları falan sevmem :D Tarihi ve macera romanlarını da severim ayrıca polisiye de severim :D Ben ne olursa okuyorum galiba tamam :D

0|0
    0|0
  • Sürükleyici olması lazım

0|0
    0|0
  • macera derdim. ama sade bir dil olmalı 2 sayfa betimleme yapmamalı sıkıcı olamamalı. karekteri mal gibi ordan oraya götürmesin. heycan inişli çıkışlı olsun isterim

0|0
    0|0
  • Sosyal romanlar daha güzel .

0|0
    0|0
  • Macera romanları

0|0
    0|0
  • Okurken en çok hoşuma giden romanlar aşk romanları.Sonunu merak ediyorum hüzünlümü bitiyor mutlumu.Mutluysa bende mutlu oluyorum hüzünlüyse bende etkisinden çıkamıyorum bir süre.Bazen şükrediyorum bazen isyan.Çok şey katıyor bu romanlar bana.

0|0
    0|0
  • Tarıh ve gerılım en guzelıı

0|0
    0|0
  • sıradan olursa normal hayatı anlatırsa anlamı olmaz normal hayatı biliyoruz yaşıyoruz zaten biraz farklı olmalı ama gerçekçiliğini de yitirmemeli

0|0
    0|0
  • Fantastik .. örnek yazar ve bir efsane :D "J. R. R. Tolkien"

0|0
    0|0
  • fantastik ayriyetten eklenmesi gerekiyordu veya polisiye bunların hepsi maceraya girmiş kötü olmuş

0|0
    0|0
  • Aşk romanları

0|0
    0|0
  • macera romanları

0|0
    0|0
  • Tarihi romanlar. Ama hiç roman okumadım =)

0|0
    0|0
  • aşk diyenlerin kitapla hiç alakası yok bence. ne abazan insanlarsınız siz

0|0
    0|0
  • rafet elroman

0|0
    0|0
  • macera ve psikoloji olabilir

0|0
    0|0
  • Hiçbir edebi tür klasiklerin yerini tutamaz.

0|0
    0|0
  • Hepsi Okunabilir Ama Tarih Daha İyi Bence

0|0
    0|0
  • psikolojik gerilim okuyorum genelde..

0|0
    0|0
  • Tarihi severim ben

0|0
    0|0
  • aşk romanı bence

0|0
    0|0
  • Dan Brownun tarzından etkilenebilirsin mesela çok satar romanların benden söylemesi ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...